Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hibás közlekedési lámpát...

Hibás közlekedési lámpát kinek kell bejelenteni?

Figyelt kérdés

Én elsősorban a rendőrségre gondolnék, de nem vagyok benne biztos. Egy gyalogos átkellő helyen lévő közlekedési lámpára gondolnák, már 1 hónapja nem világít a zöld jelzés rajta...

Ezt szeretném az illetékeseknek bejelenteni. Csak nem tudom, hogy kit hívjak fel.



2012. jún. 11. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Budapesten a nem működő közlekedési lámpák ezeken a számokon jelenthetők be:

Vilati-SBH jelzőlámpaszervíz hibabejelentő: 431 39 50

Siemens jelzőlámpaszervíz hibabejelentő: 471 18 60

2012. jún. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oh, azthittem van ilyen országos dolog... Nem Budapestről van szó, hanem Egerről.
2012. jún. 11. 09:18
 3/5 anonim ***** válasza:
A közút kezelőjének is bejelentheted. Ez Egerben az országos közúthálózat csomópontnál esetében a Magyar Közút, önkormányzati utak esetén az önkormányzat városgazdálkodási, közterületfenntartó, esetleg külön közútfenntartó cége.
2012. jún. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Csak, hogy frissítsük az adatokat, Budapesten a Vilati helyett már a Swarco Traffic van, telefonszám (06-1) 883 0950
2013. febr. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Jelzőlámpákkal kapcsolatos észrevételeket a Siemens Forgalomtechnika 471-1860 vagy a SWARCO TRAFFIC HUNGARY Kft. (VILATI) 883-0985 telefonszámon lehet tenni.
2013. szept. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!