Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Közlekedési balesetnél ha...

Közlekedési balesetnél ha rendöri intézkedés történik, mennyi idö múlva értesítenek a bírálatról? Ki volt a hibás stb. Esetleg hol tudok utána kérdezni, hogy hogy áll az ügy? A 107-t nem ilyenért szokás hívni.

Figyelt kérdés
Már több mint 4 hete meghúzták a kocsim, és ugye addig hozzá sem nyúlhatok míg a biztosító kárszakértöje nem látja. Ök pedig addig nem mozdulnak mig a rendörségtöl nem érkezik határozat...

2012. máj. 30. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Engem egy részeg csávó talált el oldalról miközben átment a piroson 100km/h környékén.

Tanúk, mindenki azt állította, hogy én vétlen vagyok, a csávó is elismerte.

5 hónap mulva sikerült ítéletet hozniuk.

2012. máj. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pffff biztató...
2012. máj. 30. 21:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Érdekes állítás! Nekem simán felvették a kárt, ki is javítottam, majd 6 hónap múlva megkaptam a határozatot amit bevittem a biztosítóhoz és visszakaptam a pénzemet + még egy kicsit!

Egyáltalán beszéltél már a biztosítóval, mert nekem fura hogy nem veszik fel a kárt a határozatig!

Fél év múlva meg azért hajtanak el, mert nem jelentetted nekik a károkozást...

2012. máj. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szálab ***** válasza:
Bizony meg kell hajtani a biztosítósokat! Nem is olyan rég volt szerencsém egy rendőrséges ittasan kocsimeghúzásos kínlódást végigkövetni. Hát mondjuk volt ott minden, állítólag utólag felmondott kötelező, jogsihiány.... DE a biztosító részéről -ugyebár az eset be lett jelentve, és rendőrségi intézkedés is volt- hónapokig nem történt kárszakértő rámoccantása a dologra... Üldözni kell őket és még akkor is húzódhat halasztódhat a kárfelvétel.
2014. febr. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!