Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Házimozi mélynyomó láda (100W...

Házimozi mélynyomó láda (100W hangszóró) beépített erősítővel, hogyan lehetne autóba beszerelni, hogy működjön is?

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 16:28
 1/2 anonim válasza:
Ha 220v-os, akkor kell egy inverter, hogy használhasd a beépített erősítőt. Nekem meg sem fordulna a fejemben, hogy egy ilyen 100w-os barkácshifit berakjak a kocsiba, nemhogy költsek is rá. Mindennek meg van, hogy mire való. Inkább tegyél egy kicsit az inverter mellé, és vegyél egy legolcsóbb 300w-os sal-t,vagy hasonlót. Ha kicsit normálisabb a gyári hangszórószetted, akkor egész nagyot fog dobni rajta, és azt fogod mondani: ezt nem bántam meg!!!!!!!!!!!
2012. jún. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hát vagy ha értessz az elektronikához, akkor lehet csinálni hozzá erősítőt! Mondjuk sztem ha maradni akarsz a 100W-nál akkor lehet venni ilyen kisebb autóerősítőket ami 150W-osak azoknak még viszonylag lent van az ára is, és nem kell kínlódni! Én mondjuk az ilyen kisebb teljesítményű mélynyomót csak egyterű autóba ajánlok, mert másképp nem igazán fog hallatszani! Én nekem mk3-as fiestám van és egy 75W-os mélynyomó bőven elég a szép hangzáshoz, de ha szét akarod dübögtetni a kocsit, akkor az kevés lesz! Ugyanis minél nagyobb a terhelhetősége egy mélyládának annál hangosabb értelemszerűen! Bár ahhoz erősítő is kell....

Ha viszont csak szép hangzást akarsz akkor elég a kisebb is!

2015. jan. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!