Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Most tervezek az újpesti Stop...

Most tervezek az újpesti Stop Shop közelébe költözni, a víztoronyhoz. Az mennyire jó környék? (kisgyerekem van)

Figyelt kérdés
2012. jún. 16. 09:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem Újpest azon része egész kellemes kis hely. Persze vannak olyan utcák, ahova Újpesten sem mennék be, de az pont a negyed másik végében van.

Nem tudom, hogy milyen idős a gyereked, de van egy-két nagyon jó általános, és közép iskola is arrafelé. A víztorony melletti felüljáró alatt egy kicsit oda kell figyelni azért, ha egyedül megy az ember. A húsbolt körül. Ott éjjel nappal van egy két cigány prosti, illetve sok kínai, és egy kínai gagyi piac is. (Én az ilyenekbe nem merek bemenni, mert egy labirintus, teli cigányokkal, és kínaiakkal) De ha oda nem mész, akkor jó környék.

2012. jún. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! Sajnos egyáltalán nem vagyunk arrafelé ismerősök, Budáról költöznénk. A babánk még csak 10 hónapos.
2012. jún. 16. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!