Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Békásmegyer vagy Gazdagrét,...

Békásmegyer vagy Gazdagrét, melyik a jobb környék?

Figyelt kérdés
Ti hol laknátok inkább, és milyen szempontok alapján?
2011. máj. 14. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Egyértelműen Gazdagrét, itt lakok, és nagyon szép hely.
2011. máj. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Talán Gazdagrét valóban jobb, de sok mindentől függ, hogy hol laknék. Például melyik van közelebb az én, illetve a férjem munkahelyéhez, melyik környéken tudom megfizetni a legjobb ár/érték arányú lakást.
2011. máj. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%

Békásmegyer. Oda legalább van zártpályás közlekedés és olcsóbb is a nm ár.


Mondjuk ha már panel akkor inkább a zuglói Füredi lakótelep.

2011. máj. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
alap, h gazdag. legendás hely, jó a közlekedés, nagyjából ismert fogalom a közbiztonság, újítgatják fel a házakat, és mindenhol alacsony a közösköltség, mivel lenti bérlők elég szép hasznot hoznak a háznak.
2011. máj. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 16. 23:19
 6/7 anonim ***** válasza:
87%

(Ha még aktuális a kérdés)

Bákásmegyer olcsóbb, jó a közlekedése (HÉV+busz+autóval sem vészes). A közbiztonság nem rossz, a hegy felőli oldal teljesen normális, a Duna felőlinek egy-két része elég gettó, de az sem halálfélelem.

Gazdagrét drágább, viszont szebb környék, már amennyire egy lakótelep szép tud lenni, de a közlekedése nem a legjobb, a busz kevésbé kiszámítható, mint a kötöttpályás HÉV, autóval mondjuk egész tűrhető+közel van az autópálya.

2012. jan. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
86%

Én Gazdagréten élek, mióta megszülettem. Nagyon szép környéken van, jó ide hazatérni, bármilyen furcsán hangzik is egy lakótelep esetében. Sok a tágas park, játszótér, valóban alacsony a közösköltség az alsó bérlők miatt. A kis üzleteknek meg van a maga bája: van tejes bolt, ahol finom házi termékeket lehet venni, másik helyen a péksütemény nagyon finom, az emberek kedvesek. Ha szereted a természetet, sok helyen költenek az örvösgalambok, rigók, verebek, szarkák, néha egy-két vércse is van, amik Budaörs felől repülnek Gazdagrétre a nyári időszakban. Télen rengeteg a varjú. Az utcákat kis kertek teszik változatossá, melyeket a ház lakói vagy kertész gondoz, nálunk a Csíki-hegyek utcában, még kaktusz is szokott virágozni. Ha hétvégi kirándulásra vágyik a család, akkor simán el lehet sétálni Budaörsre.


Békásmegyert annyira nem ismerem, de tény, hogy a HÉV nagy előny, hiszen nem vagy kiszolgáltatva a dugónak. Nekem lakik arrafelé több barátom is, és meg vannak elégedve, ott is vannak nagy zöld terek, közel van Rómaifürdő, Szentendre és maga a belváros is, valószínűleg ott is jól el lehet éldegélni :)

2012. nov. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!