Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szabályos az, ha valaki pl:...

Szabályos az, ha valaki pl: az Arena Plaza parkolójában parkol úgy, hogy közben nem tartózkodik a bevásárlóközpontban?

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
igen ameddig nyitva van mint tábori wc és ingyenes miért ne plusz őrzik....
2012. jún. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Kit érdekel, hogy szabályos-e? Am. nem hiszem, hogy "intelligens" dolog lenne, de véleményem szerint semmi sem tiltja. Esetleg van ilyen szabály akkor meg azt mondod, hogy voltam bent csak kijöttem mert máshol is volt dolgom. :D Ugyan ilyen amikor egy étterem teraszára ülsz miközben nem ott eszel. pofátlanság, de általában szabály nem tiltja. :D
2012. jún. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
UI: én simán beállnék, még akkor is ha nem lenne dolgom és még nekem állna feljebb ha ezt pl. egy" Aréna parkolóőr" szóvá tenné.
2012. jún. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen.

Amennyire tudom, az Arena vezetése üzletpolitikai megfontolásból tette nyilvánossá és ingyenessé a parkolót. Mérget ne vegyél rá, de ott dolgozótól hallottam (nem vécés nénitől). A pláza nem hozta azt a forgalmat, ami mellett nyereséges lett volna. Kongott sokáig az ürességtől. Kieszelték, hogy a parkolóba bárki ingyen parkolhasson. Azzal számoltak, hogy így az is fog náluk vásárolni, aki alapvetően nem ilyen céllal használja. A számításuk bevált. Így mondják.

2012. jún. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden éjjel egy csomó autót hagynak ott. Arra kell csak figyelni, hogy ne állj sok napot egy helyen, mindig máshova kell állni, úgy nem tűnik fel a kutyának se. Ellenkező esetben kap az autó egy papirt, hogy x napon belül elszállitják. mondjuk ezt meg csak odakapja a szélvédőre, ezután is állhat ott még 30 napot. Szóval nyugodtan otthagyhatod egy külföldi nyaralásig. Amúgy már baromi népszerű az arena pláza. Mindig nagyon sokan vannak. Akkor lesz majd komoly, ha hirtelen visszaállitják a fizetést. Szerintem mindenki rendre nekimegy a sorompónak.
2012. jún. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!