Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen festékszóró pisztolyt...

Milyen festékszóró pisztolyt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Nem kell valami nagyon profi cucc, de azért alapozást, festést, lakkozást szépen meg lehessen vele csinálni. Szóval sűrű és híg cuccot is jól tudjon szórni.


Nézegettem neten, 4000-től sok tízezerig vannak, de kételkedem benne hogy a legolcsóbbal normálisan tudnék dolgozni.



Bocs azért hogy ebbe a kategóriába írom, de talán itt vannak a legtöbben akik festéshez, fényezéshez értenek.


2012. jún. 23. 11:28
 1/3 A kérdező kommentje:
És ha esetleg egy linket tudtok küldeni ahonnan olcsón meg is lehet rendelni az jó lenne.
2012. jún. 23. 11:29
 2/3 anonim válasza:

Na most ez attól függ, hogy mihez kell. Ha kisebb felületek festésére kell, akkor a Proxxon-t ajánlom. Nem a legolcsóbb, meg minőségi is, de az egyszer biztos, hogy ha jól bánsz vele, akkor 10-20 évig is kitart. Szóval igazán jó vásár szerintem. Ezeknek a Conrad katalógusokban, vagy a weboldalon tudsz utána nézni, vagy a proxxon.hu-n. Esetleg eBay és Vatera.

Ha nagyobb dolgokhoz kell, mint autó, vagy ilyesmik, akkor Sajnos nincs ötletem.

2012. júl. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Igaz, hogy 15000 Ft, de nagyon jó a Paint Rocket.

[link]

2012. júl. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!