Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Index KFT-nél teszem a jogsim...

Index KFT-nél teszem a jogsim és színtévesztő vagyok! Így meglehet a jogsim? A színeket látom de a könyv némelyik össze folyik előttem! Így lehet jogsim?

Figyelt kérdés

2012. jún. 24. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt az orvosi alkalmasságin vizsgálják, és mondják meg! Voltál már?
2012. jún. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem de az egyik oktató aki másik cégnél van azt mondta hogy:

Szia ! leteheted a B jogsit mert ott nem gond ha szintévesztö vagy csak nagyobb kategoriára nem tudsz menni( teherautó)


Akkor most ez minden hol így van?

2012. jún. 24. 12:37
 3/4 anonim válasza:
Ha színtévesztő vagy, alkalmasnak ítélhetnek, ez főképp a problémádtól függ. Egy piros-zöld színtévesztőnek nehezebb, mint mondjuk egy kék-sárga színtévesztőnek. B-t simán lerakhatsz, ha megvan az orvosi alkalmasságid. Ha a könyvnél gondjaid vannak, inkább menj és csináltass egyet még most, mint hogy később ezen ess pofára.
2012. jún. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy már későn válaszolok, de leírom a tapasztalatomat.

Nekem 2 unokatesóm is színtévesztő. Nekik meglett motorra a jogsijuk. /egyiknek kocsira is megvan/ De úgy, hogy elkellett menniük pestre ilyen speciális vizsgálatra, ott írtak fel nekik egy olyan szemüveget amivel lehet vezetniük. /ő nekik a piros és zöld színnel van azt hiszem problémájuk/

2012. júl. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!