Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A Ryanairnél nincs busz ami...

A Ryanairnél nincs busz ami elvisz a repülőhöz?

Figyelt kérdés
úgy hallottam hogy nincs ,de akkor gyalogolni kell vagy hogy van ez?még nem utaztam Ryanairrel

2012. jún. 24. 12:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
11%
1 hete voltam ryanairrel, kivittek a repülőhöz és mikor jöttünk haza vissza is vittek hát ne nézzéél már hülyének.
2012. szept. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Hát persze. A föld pedig lapos és kész. :) nem visz ki busz, felesleges vitatkoznod
2012. szept. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
31%
Te meg fogd már fel hogy busz visz ki a repülőig!!! Nem egyszer voltam már, érdekes mindig az vitt ki!
2012. szept. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
7%
Érdekes vagy hallod...szerinted hülyék vagyunk? Budapesti repülőtér, Ryanair--->busz! :D téged akkor nem vittek ki, ennyi..ne fárassz tovább, kérlek!
2012. szept. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Budapesti reptéren a Ryanair gépeihez gyalog kell kisétálni a termináltól. Nagyon ritka, hogy busz visz ki. Biztos előfordult már, de nem ez a jellemző hanem a gyaloglás, betonon várakozás (esőben-szélben akár). De legalább olcsó, sokszor nagyon-nagyon olcsó :))
2012. szept. 22. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Amúgy ha téged mindig busz visz ki, akkor valószínű a célállomásod miatt lehet. Esetleg Londonba mentél vagy egyéb Schengenen kívüli helyre? Mert akkor nem csoda, ha busz vitt ki mindig. De a célállomások többsége Schengenen belüli és aki oda megy az gyalog megy ki.


Szóval célállomás függő is a dolog. Ha Schengenen kívüli, akkor busz visz-hoz, ha Schengenen belüli a cél akkor szinte biztosan gyaloglás van oda-vissza!

2012. szept. 23. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
így már érthető a dolog!:) Manchester volt a célállomás :)
2012. szept. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Na hát akkor így érthető! Bocs, igazából a sok vita után múltkor a reptér betonján állva tudatosult bennem, hogy a schengenen kívülieket busszal viszik-hozzák :) én meg bár több helyre mentem már velük idén, de mindig schengenen belül maradtam, így sétáltam. Tehát Barcelona, Milánó, Eindhoven, Brüsszel, Róma stb. ez mind-mind karámban sétálós történet. Egyszer kicsit meg is áztunk reggel a betonon ácsorogva, mert persze kiterelik a népet korán, aztán a szabad ég alatt kell várakozni.


Bár ez sem teljesen igaz, mert volt már, hogy busszal vittek be a géptől. Illetve ma is olvastam valakitől, hogy a ma esti Brüsszelből érkező Ryan gép utasai is busszal mentek a terminálhoz.

2012. szept. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!