Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kresz vizsgát el tudom halaszt...

Kresz vizsgát el tudom halasztani őszig, úgy, hogy nem kell egyéb költségeket fizetnem?

Figyelt kérdés

Kresz vizsgát el tudom halasztani őszig, úgy, hogy nem kell egyéb költségeket fizetnem?

Hányszor lehet megbukni, hogy utána akármilyen díjat kelljen fizetnem? Eddig 1-szer buktam meg.

Úgy értem, hogy ha most, hó végén nem sikerül a vizsgám, akkor ráérek időpontot kérni ősszel, vagy azt minél hamarabb kell?



2012. jún. 24. 21:05
 1/1 anonim ***** válasza:

akkora kérsz időpontot amikor akarsz de ha az autósiskola intézi az időpontkérést akkor viszont nekik kell szólni hogy ne jelentsenek le újra.

amúgy ha jól tudom kreszből akárhányszor meg lehet bukni. csak a forgalmi vizsgánál van az hogy ha 5x megbuksz akkor pályaalkalmassági vizsgára kell menned.

2012. jún. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!