Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » B kategoriára levizsgáztam...

B kategoriára levizsgáztam megvan minden amit az okmányiroda előállitot papír azt tudnám használni esetleg ameddig ki nem küldik?

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Tényleg ennyire nagy fáradtság elolvasni azokat a kérdéseket, amiket az oldal automatikusan feldob, mondván hasonlítanak a tiédre? Próbálkozz...
2012. júl. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nekünk direkt mondták az autósiskolában, hogy NE vezessen senki, bírjuk ki azt a 2-3 hetet mire megjön a jogsi! Nincs értelme még azelőtt elveszíteni, hogy megérkezne, ugyanis más papírt nem fogadnak el, csak a jogosítványt!
2012. júl. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hallottam valami újítást és azért kérdeztem rá,igen láttam a kérdéseket.
2012. júl. 3. 11:33
 4/9 anonim ***** válasza:

Na, haladunk. Te vagy a szerencsés idióta aki a héten ezt másodszor kérdezi meg(kedd van ma ugye?)

NEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Még mindig nem vezethetsz azzal a sza*ral.


Én eddig 2x csináltam jogsit, mind a 2x elmondták az okmányirodába(1x az autóssuliba is) sőtt, még a papírra is rá volt írva hogy NEM JOGOSÍT FEL VETETÉSRE!

2012. júl. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

nem vezethetsz, csak ha kiküldték!

az kap ideiglenes jogsit akinek már volt és kell munkájához vagy valami máshoz

2012. júl. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Most mit kell bántani szegényt? A héten még nem kérdezték és már kedd dél van. Máskor már hétfő délelőtt 10-kor is legalább hárman bődülnek el, hogy "asztat monták lehet vezetni a papirral hoty ez igaz e?".

Az okmányirodában kapott papírral csak akkor vezethetsz, ha kategóriabővítés vagy lejárt orvosi alkalmasság miatt kapsz új jogosítványt. Ilyenkor a papíron fel is tüntetik, hogy a régi jogosítványoddal együtt érvényes. Egyébként járművet nem vezethetsz vele.

2012. júl. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is mondták az autós suliban hogy azzal senki ne akarjon még vezetni. Az oktatóm is külön elmondta még amikor végeztem a vizsgával meg a vizsgabiztos is mondta hogy várjam meg ameddig kiküldik a jogsit. Csak akkor lehet ezzel a papírral vezetni amikor már korábban megvolt a jogsid abból az adott kategóriából és esetleg elhagyása miatt csináltatsz újat. De még azzal sem lehet csak úgy tudtommal legalább 2 évesnek kellene lennie a jogsidnak.

Nekem még az okmányirodában is mondták hogy ezzel ne vezessek meg aki előttem volt gyerek annak is világosan megmondták. Mert sajnos vannak olyanok akik képesek ezzel a papírral vezetni és ha elkapja őket a rendőr 2 évre eltiltják a vezetéstől, pénzbírság és kezdheti előröl az illető a vizsgákat. Ha így okoz balesetet akkor szigorított vizsga. Szóval várd ki azt az 1 hetet.

2012. júl. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azzal az okmányirodás papírral csak akkor vezethetsz, ha megújítani mész a jogosítványodat és várod az újat, az addig érvényes, de ez rajta van a lapon is, hogy feljogosít e vezetésre. Ha nem szerepel valamin, hogy feljogosít valamire, az azért van, mert nem teszi.
2012. júl. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Figyelem!


A kérdés nem arra vonatkozott, vezethet-e azzal a papírral!


A kérdés az volt, használhatja-e.


A válasz pedig igen, használhatja. Egész sok mindenre. Pl. hajtogathat belőle repülőt, csákót, de akár űrállomást is. Vagy használhatja a hátsója kitörlésére. Vagy jegyzetelhet rá. És még csomó egyébre is használhatja azt a papírt.

2012. júl. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!