Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ideiglenesen kivont motor...

Ideiglenesen kivont motor forgalomba helyezése a bürokrácia útvesztőin?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, most vettem egy ideiglenesen kivont motort, forgalmija megvan, azonban már lejárt.

Tehát az általam ismert sorrend:

Eredetiségvizsgálat és műszaki vizsga, majd kötelező biztosítás megkötése, és végül okmányirodai átíratás, valamint papírok kiállítása.


Ez így helyes, vagy esetleg ki tudjátok egészíteni?


2. kérdés: az adásvételi érvényes úgy, hogy az aláírás napján még nem töltöttem be a 18-at?


2012. márc. 28. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:

A sorrend helyes, az adásvételit meg a gép papírjait vidd magaddal mindenhova, mert kellenek igazolni a tulajdonszerzést + a műszaki adatokat.

Nem olyan vészes ám a magyar bürokrácia. Néha kicsit Abszurdisztán, de ha normálisan (kedvesen) viselkedsz az ügyintézővel akkor ők is azok szoktak lenni.

2012. márc. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszöntem
2012. márc. 29. 05:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!