Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan kell úttal párhuzamosan...

Hogyan kell úttal párhuzamosan hátramenetben parkolni?

Figyelt kérdés

2012. júl. 6. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Most ezzel mit is akarsz kérdezi? Megállsz, teszel egy jobb indexet, beteszed rükibe, kormányzol, beálltál, kiveszed sebességből, húzol egy kéziféket, leveszed az indexet, leállítod, kiszállsz, bezárod, mész a dolgodra.
2012. júl. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most tanulok vezetni. Arra lennék kíváncsi, hogy honnan tudom hogy mikor kell jobbra kormányoznom az autót a beálláshoz majd a kormányt egyenesbe stb....
2012. júl. 6. 11:46
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Rükiben fordítva működik, tehát ha jobbra kormányzol balra fordul az eleje, ez gondolom tiszta. :)


Alapesetben úgy működik hogy kitekered jobbra, befordítod amíg lehet ( \| így, a bal oldali vonal az autó, a jobb oldali az út) , utána kicsit tolatsz, amíg a padka engedi, és balra szedve befordítod az elejét is.


Eléggé nagy vonalakban így néz ki, de ha mondod az oktatódnak hogy nem tiszta, menjetek ki egy parkolóba gyakorolni nem fogja letépni a fejed, meg amúgy is el fogja mondani. :)


Nyugi, nem egy nagy történet.

2012. júl. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszike! Remélem menni fog! Az hogy nem ordítják le a fejem az nem olyan biztos előfordult már egy balra előre parkolásnál forgalomban. :) Csöppöt közel álltam meg a kocsihoz... Nem olyan egyszerű ez a parkolás téma, nekem legalább is. Mégegyszer köszi!
2012. júl. 6. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!