Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Jobboldali görcsös bénulásom...

Jobboldali görcsös bénulásom van. Szeretnék megtanulni vezetni. Milyen átalakítás kell ahhoz, hogy tudjak? Ha van valakinek ilyen problémája, vagy ismer valakit aki így vezet, írjon már.

Figyelt kérdés
(azt tudom, hogy automata váltó, de most előjött a kormány dolog, a fordulásnál, hogy szükség lenne a két kezemre)

2012. júl. 10. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:

A kanyarodáshoz nem feltétlen szükséges a két kezed, az indexet pedig ballal kell kapcsolni!


Van egy ember, akinek leégett mindkét keze, és átalakítás nélküli autóval felvitte a családját a hegyekbe kirándulni! Azóta már van egy csak lábbal vezethető autója, azzal közlekedik! Egyszer volt a Mónika show-ban is...


Szóval azt hiszem, neked is menne csak ballal!

:)

2012. júl. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 456465 válasza:
Ne tántorítson el semmi az álmaidtól! Én szerintem is simán lehet vezetni bal kézzel! Szerezd meg a jogsid, sok szerencsét hozzá! :)
2012. júl. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!