Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mér lehet hogy élek a sebesség...

Mér lehet hogy élek a sebességtől? Kb 90-100-nál halál félelmem van próbálom legyőzni e nem megy.

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy megfotolhatnál néhány vezetésórát, ahol az oktató megnézné, mit tudsz, mit nem tudsz, és rávezetne a dologra.
2012. júl. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja nem nekem még nincs jogsim (de ha igy félek nem is lesz)utasként rettegek.
2012. júl. 16. 17:14
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne nézd a kilométerórát!


Vagy mondjuk ülj fel egy gyorsvonatra vagy Railjetre Budapest-Győr között, megtudod mennyire nem para 140-160-nal tépni (no nem végig, sajnos) és talán autóban is nyugodtabb leszel ezután. (Persze repülhetsz is, ott kipróbálhatod a 900 km/h-t is, csak ott a tárgyaktól messze vagy, így nem is érzed a sebességet nagynak.)

2012. júl. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást de buszon meg vonaton nem félek csak kocsiba de ott nagyon.
2012. júl. 17. 19:11
 5/9 anonim válasza:
90%
Mindennek a titka a nyelvtan. Ha jobb lesz a helyesírásod, elmúlik a halálfélelmed.
2012. júl. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól is függ, milyen kocsi. Trabantban olyan a 100, mint mondjuk volvoban a 250. Félelmetesnek tűnik. Vegyetek nagyobb, modernebb autót akkor talán nem félsz majd.
2012. júl. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Há, akkó menj vissza Indiába és tehénháton nem fogsz féni!
2012. júl. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vitesd magad valakivel motorral egyszer. Ha azt túléled, utána holmi 90-100-tól tuti nem fogsz félni.
2012. júl. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Első terhesség alatt voltam ugyanígy. Sírtam, a párom dühöngött. Azóta rájöttem, hogy a hangos motor volt rám ilyen hatással. Tehát a hangtól féltem. Megoldás: halk autó.
2012. júl. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!