Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Balatoni hajózási menetrendet...

Balatoni hajózási menetrendet hogy kell értelmezni?

Figyelt kérdés

Szeretném megnézni, hogyan járnak a hajók augusztus közepe fele, hogy merre menjünk majd hajózni, de egyszerűen nem tudom értelmezni a megadott menetrend táblázatot. Mindenhol erre az oldalra mutat a link, de nincs megadva, hogy mi mit jelent.


[link]


Gondoltam, hogy elmennénk Balatonföldvárról valahova, de azt sem tudom merre járnak a hajók...


Köszi előre is, ha tudtok segíteni...



#hajó #Balaton #menetrend #Balatonföldvár #hajó menetrend #hajózási menetrend
2012. júl. 22. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Pedig nem bonyolult. Baloldalt keresd meg, Balatonföldvár sorát. Utána haladj a vonal mentén jobbra, és ahol időpontot találsz: na akkor jön hajó. És menj lefelé nézd meg abban az oszlopban hol van utoljára időpont. Na addig megy a hajó.


Balatonföldvár konkrétan végállomása a hajóknak, így Neked a 2. táblázat kell, amin keszthely van felül.


Azaz Bföldvárról minden nap 9:50, 11:30, 13:45, 17:15 -kor indulnak hajók Tihanyba.

Menet közben megáll Tihanyréven.


Tihanyban csatlakozása van átszállással Siófok felé.

2012. júl. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt gyakorlatilag ugyanúgy kell értelmezni, mint egy kutya közönséges vasúti menetrendet. Minden oszlop egy-egy járat, a sorok pedig a megállók. Az időpontok tehát azt jelölik, hogy az adott megállót (itt: kikötőt) az adott járat mikor érinti.
2012. júl. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a járatok száma zavarhatott meg, azt hittem talán jelentenek azok is valamit. Na mind1, megértettem és ez a lényeg. A vicc az egészben, hogy miután megtaláltam mivel fogunk menni, észrevettem, hogy van baloldalt felül egy menetrendkereső, ami megkeresi, hogy milyen lehetőségek vannak :)


Ment mindkettőtöknek a zöld kéz!

2012. júl. 23. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!