Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Cél: Eljutni Nápolyba szeptemb...

Cél: Eljutni Nápolyba szeptember elején Cél 2: Kevés a pénz, olcsón szeretném megúszni Ötleteket szeretnék, érveket és ellenérveket Repülő: Gyors viszont drága Vonat: Lassú viszont nem olcsó Busz:? Stoppolás: Biztonságos?

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs rá pénz,miért erőltetni ennyire?

Sporolj még egy kicsit sztem.

2012. júl. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van rá pénz csak szeretnék spórolni az utazás árán, inkább költeném pizzára meg sörre. Eljutni "A" pontból "B" pontba.
2012. júl. 29. 21:32
 3/7 anonim ***** válasza:
én tegnap 3 stoppos csajt vettem fel, bulgárok, Bulgáriából indultak Szlovákiába, végül az M3-mas Szilas pihenőhelyig eljutottak épségben, szerintem neked is menni fog...
2012. júl. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát vonat semmiképen. Az lenne a legdrágább. Olaszországban különösen ezek az országot átszelő szuperexpresszek brutálisan drágák. A személyvonatok nem annyira, de akkor meg napokig tartana az utazás. És odáig is drága eljutni. A busz is beteg dolog, közvetlen járat már nincs, és nem hiszem, hogy átszállogatásokkal ez megérné.


A Wizzair repül Nápolyba, az a legkézenfekvőbb megoldás. Én már nem mostanában repültem, úgy hogy a pillanatnyi árakról nem nyilatkoznék. Korábban ki lehetett fogni akár 15-20 ezerért is oda-vissza jegyet csomaggal, de azt hiszem, azóta már drágultak. Minden esetre azt láthatod a foglaláskor, hogy nagy különbségek vannak pár napon belül is, ezért ha rugalmas tudsz lenni az időponttal, sokat lehet spórolni. És még egy adalék a Wizzairhez, amit én is tapasztaltam, de a rádióban is elmondták. A legtöbb ember azt csinálja, hogy kinéz valamit, de nem foglalja le egyből, mert gondolkodik, megbeszéli a családdal stb. Aztán aznap vagy másnap úgy döntenek, hogy OK, megyünk, és le akarják foglalni, akkor már több ezer Ft-tal többe kerül, mert tudják, hogy akkor már így is, úgy is elmegy az utas. Rögzítik az ip címet, és ha ugyanarról a gépről újra bejelentkezel belépés nélkül is, már magasabb árat dobnak ki. Viszont egy másik gépről még alacsonyabb árat mutatnak. Ezért érdemes lehet egyből foglalni, az első tájékozódáskor, ha megoldható. A Wizzairnél a viszonylag olcsó jegyhez rengeteg kötöttség tartozik, amiket vis szigorral behajtanak, erre fokozottan figyelni kell, mert könnyen előfordulhat, hogy egy pár cm-rel kilógó táskáért, vagy az online beszállókártya-nyomtatás elmulasztásáért 20 ezer körüli összeget a nyakadba vágnak. Ha rossz neved adsz meg, ha időpontot akarsz változtatni, akkor szívóznak, fizettetnek.


A stoppolásban különösebb biztonsági kockázatot nem látok, illetve nem nagyobbat mint itthon, csak hát az is ilyen távolságra már őrült hosszú idő, mert ugye autópályák mentén nem lehet.

2012. júl. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Telekocsi oldalak, mint pl www.oszkar.hu
2012. júl. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

vagy inkább ez:


[link]

2012. júl. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha stoppal mész, mennék én is veled, ha gondolod.
2012. aug. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!