Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A csigavér autósiskolánál,...

A csigavér autósiskolánál, most van egy akció, hogy 39 000 Ftért le lehet tenni a gyakorlati órákat, Sok rosszat hallottam már róluk, de jót is. Megéri szerintetek ennyiért hozzájuk menni, vagy inkább nem?

Figyelt kérdés

Olcsó húsnak híg a leve alapon félve merek hozzájuk elmenni.

Ennyi pénzért remélem nem rossz oktatót,vagy autót kapok. Ez az amitől tartok+ Ahol tettem a Kresz-ez ott is mondták,h ne mennyünk ilyen 1300ft-os autóssulikhoz,mert azért annyit is kapunk.



2012. aug. 3. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
oda ne menj. úgy spórolnak, hogy nem mehetsz 50-nél vagy 60-nál többet. egy ismerősöm ott szerzett jogsit és nem is mer gyorsabban menni. úgyhogy találó a nevük: csigavér.
2012. aug. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menj oda mert nagyon sok a rossz vélemény róluk. Sokan írják hogy a végére összesen 160 ezer forintba került az egész vizsga. Ez körülbelül pont ugyan annyi, mint ha 3500Ft-os óradíjjal vezetnél.
2012. aug. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kovpet ***** válasza:
"A" kategóriát csináltam náluk pár éve és nem volt semmi gond velük. A gyakorlati részt úgyis alvállalkozóként dolgozó oktatók csinálják, így az akármilyen jó vagy rossz lehet. Viszont ha nem tetszik, akkor könnyen válthatsz oktatót, mert ez elég nagy iskola, sok oktatójuk van.
2012. aug. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!