Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Csigavér és Majsai autósiskolá...

Csigavér és Majsai autósiskoláról C, D (tehergk. , busz) kategóriában mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Ár? Segítőkészség? Hogyan oktatnak? Kezdéstől számítva mennyi idő a jogsi kézhezvételéig? Tapasztalatok? Ajánljátok másoknak is?
2010. márc. 21. 23:17
 1/2 anonim válasza:

Nekem náluk nincs tapasztalatom. Én a Tarzíciusznál csináltam a B,C+E kategóriát. Csak jó mondhatok róluk.

Engem a "Vezér" Sziki tanítot, jól tanít, jó fej, és szerintem nem vészesek az áraik.

[link]

2010. márc. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia, a két iskola biztos hogy jó PR munkát végez mert ez kb olyan mint a tv hirdetés. Olyan terméket vesz általában az ember illetve (olyan gyártótól vesz) amivel hirdetésekben már találkozott. Ez a helyzet itt is. Jó reklámuk van sokan ismerik de nem csak ők egyedül tudnak megtanitani rendesen vezetni. Én speciel a III.kerületben a Tímár utcai autós iskolát ajánlanám. Mindegyik kategóriámat ott csináltam nem volt velük gond.
2011. márc. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!