Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lehetséges lenne, hogy a...

Lehetséges lenne, hogy a jövőben esetleg csökken az üzemanyag-ár?

Figyelt kérdés
Egyre drágább az üzemanyag. Pontosan nem is tudom mitől ilyen drága. Gondolom mert egyre jobban fogy... Lehet hogy oltári nagy hülyeség amit írok, de olyanról is hallottam, hogy azért drágul mindig a benzin, mert Afganisztán most harcol az amerikaiakkal, és ezért nem ad olajat.(ezért ne kövezettek meg) Nem is ez a lényeg, nem tudom miért kezdem el írni egy novellát. :D Szóval lehetséges lenne-e hogy olcsóbb legyen az üzemanyag, mondjuk 100Ft-tal a jövőben?

2012. aug. 12. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyre kevésbé fogy (legalább is Magyarországon). Pont azért emelik hogy a bevételül megmaradjon.


Az indokok amivel az olajár növekedését magyarázzák azok olyanok amilyenek. Ha gyengül a forint a dollárhoz képest akkor azért, ha erősödik akkor azt mondják hogy most a közel-keleti konfliktusok miatt.

Aztán azt hogy a háttérben mi folyik azt a fene tudja :)


A 100 Ft-os csökkenést kizártnak tartom.

2012. aug. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*bevételük
2012. aug. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát figyelj! a nyers olaj ára volt, hogy hordónként 10-20 dollárral csökkent ami kb.: 2200-4400ft (egy hordó ha jól tudom 220liter) nálunk meg csökkentették 10forinttal és mindenki nagyon boldog volt, de amúgy hiába lenne brutális csökkenés a kutak úgy is le nyelnék, esetleg menj ki Ukrajnába azok még mindig kb 120forinttal alánk vernek.De i
2012. aug. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De itt Magyarországon sose lesz már 400forint alatt az üzemanyagára (eset
2012. aug. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
(esetleg 399)
2012. aug. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elvileg ha megnézel egy valódi statisztikát (Diagramot) ,akkor abból kiderül hogy nem azért drága nálunk a benzin,mert fogyóban van (amúgy sincs annyira fogyóban,csak riogatják az embereket... mint a 2012 világvégével)!


A benzin a sok jövedéki adótól és az Áfától drága (ha ez a nagyon szép ország nem lenne ilyen kapzsi és nem akarna literenként kb 160-200Ft-ot keresni a benzinen talán nem is lenne ilyen drága itthon sem)!

2012. aug. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!:)
2012. aug. 13. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!