Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Gyorshajtási határozatot van...

Gyorshajtási határozatot van értelme és hogyan, miképpen lehet megfellebezni?

Figyelt kérdés

Az első két képen van kilométer de az autó nem felismerhető.

A harmadik képen még nem olvasható a rendszám de már csak négy piros csik van.

A negyedik képen csak az autó eleje és a rendszám látható négy piros csikkal.

De viszont minden képen van dátum és idő.


2012. aug. 13. 14:48
 1/1 anonim válasza:

Kíváncsi lennék, mi lett ennek az eredménye, nekem az volt a tapasztalatom, hogy a jó, az éles, használható fotó alapján büntetnek.

Több éve volt már, amikor elindultam nagy rössel egy zöld lámpánál, kb. 110-el mentem, amikor megláttam a mérőkocsit, gyorsan fékeztem és lett belőle 80km/h, 50-es táblánál.

Jöttek is a fotó, az egyiken látszik, hogy 110-el megyek, de ott még életlen a felvételen a rendszám, a 80 km/h-nál már éles és azt vették figyelembe a büntetési tétel kiszabásakor, hiába egyértelmű még a vaknak is, hogy én megyek 110-el, homályos rendszámmal, azzal nem foglalkoztak. Azt kell mondanom, nagyon korrektek voltak, én meg egy f@sz, aki nem tudta kezelni az új céges autó gázpedálját. Ja és a táblát sem láttam, szóval vak is vagyok, a korrektség kedvéért. :)

A Te leírásod alapján csak azon fotó alapján büntetnek, amin egyértelműen, tisztán látszik a rendszám... megírod, mi lett?

2021. jan. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!