Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik autósiskolánál tanultat...

Melyik autósiskolánál tanultatok meg vezetni? Milyen tapasztalataitok voltak?

Figyelt kérdés

2012. aug. 15. 11:18
 1/6 anonim válasza:
Én a Katalizátorban tanultam szőrnyű!!! Az oktatás és a gyakolat is.Elsődleges célúk ,hogy minnél jobban le szedjenek nem ajánlom senkinek.Nem elég ,hogy pénzéhesek még durva és lekezelő az oktatás.Át mentem a csigavérbe sokkal jobb.
2012. aug. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szia!

Én az Elvira autós iskolánál tanulok, és csak ajánlani tudom!

2012. aug. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szia! Gőzerő autósiskola, csak jót mondhatok róla! ;)
2012. aug. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

bp, spuri suli duna pláza , elméleti oktatás szuper volt mikloshoz menj ez ugyben .

vezetni meg aki neked szimpi 110 000ft volt okmányirodával egyutt, nem huztak le

2012. aug. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Heló!

Én jelenleg a Füredi autósiskolánál tanulok, most úgy tűnik mire végzek 160 ezer lesz....

Na vezessük végig miért is ennyi az annyi:

Kresz(elmélet+vizsga):32.600Ft

Elsősegély tanfolyamvizsga:15.000Ft

Gyakorlat(29óra-2000Ft/óra):58.000Ft+"km díj"=96.750Ft(nem vezetem le mert hosszú lenne:))

Forgalmi vizsga:14.250Ft(ez a 30.óra-ugye ennyi a kötelező)

Összesen:158.600Ft


Aki ennél kevesebből ki tudja hozni, az valahol csal. Hatósági vizsgadíjak mindenütt megegyeznek, üzemanyag nélkül eddig csak Nikola Tesla autója ment(illetve hogy nem látható módon szerzett hozzá energiát de ebbe se mennék bele), tehát egyedül az oktatóik bérén tudnak spórolni, akik persze emiatt egész nap idegeskednek, hogy nem tudja fizetni a számlákat stb stb És egy ilyen embertől nem is lehet elvárni a színvonalas oktatást, főleg hogy általában az autója állapotán is meglátszik a spórolás.


Nekem teljesen véletlenül sikerült kifogni egy nagyon jó oktatót. Nem az a megszokott tekintély elvű tanár. Első találkozásunknál avval kezdte tegezzem nyugodtan. Szerintem ez egy eléggé jó dolog, mert nem feszült mellette az ember, jó néha ki szokott osztani rendesen de azok olyan helyzetek hogy ha nincs mellettem valakit a "fekete mentő" visz el...

Szóval az iskolát is meg az oktatómat is csak ajánlani tudom!(akit Kecskemét környékén érdekel a dolog írjon privit)

2012. aug. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kőrösi Tibor
2018. aug. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!