Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kínába európából közúton...

Kínába európából közúton szállítanak-e valamilyen árút? Esetleg oroszországból járnak vajon oda kamionnal is?

Figyelt kérdés

Vagy csak vasút és hajóval történik?

Egyszer halottam egy öreg sofőrtől hogy ő volt kínában kamionnal magyarországról még régen----(nem tudom lehet csak kamuzott)


2012. aug. 18. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Régen bizony megesett.

Szibéria, Kína, Mongólia elég rendszeres fuvarok voltak. Persze kb egy hónap volt megfordulni onnan.

Ma az oroszok még biztos szállítanak oda, mivel majdnem szomszédok, de Európába hajón jön inkább az áru, az jóval olcsóbb.

2012. aug. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rosszindulatú leszek, de nem kívánok megbántani senkit. A régi Hungarocamion(ma Waberer's) összes sofőrje volt még Alaszkában is közúton, saját bevallásuk szerint. Egy-egy sofőr biztosan volt valóban, de amennyit azok vetíteni tudnak, arról már terveztem könyvet kiadni.
2012. aug. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Innen kamionokkal és vonatokkal megy a nyersanyag olaszországba majd ott hajórapakolnak majd írány kína.
2012. aug. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"Árút" biztosan nem szállítanak, árut esetleg...
2012. aug. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

a 4. nek

nyald meg a makkom!

nem az a lényeg

2012. aug. 19. 15:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Állítólag már lehet menni. Úgy tudom, Kínában csak kínai jogosítvánnyal lehet vezetni, de már állítólag külföldi is megszerezheti egy tanfolyamon. Biztos van forgalom a volt szovjet államok és Kína között. Azért nagy távolság ám, Szibériában én is voltam, és még ott van Kazahsztán, s Kína is hatalmas.
2013. febr. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!