Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi történt a vasúti jármű...

Mi történt a vasúti jármű javítókkal?

Figyelt kérdés
nem vagyok mávos csak valahonnan/valakitől halottam ,hogy Szolnoki , Debreceni ,+ a Keletiben lévő G.tim-co is leállt a járműjavítással ez igaz ? és miért + meddig álltak le ?
2012. aug. 20. 00:12
 1/4 anonim ***** válasza:
A timkó az már rég nem mávos cég volt, ha jól tudom. A szolnoki leállását furcsállom, mert az északi járműjavító megszűnésekor azt hangoztatták, hogy a munkát elviszik Szolnokra.
2012. aug. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ellopták a pénzt természetesen annyira, hogy gondolom már a maradvány kevéske embert se lehetett kifizetni.

Egyébként ez is olyan dolog volt, hogy a minimum létszámoknak az 1/4-e vagy még annyi sem dolgozott, pedig kellett volna ember bőven. Azért nem vettek fel senkit, mert "így is túl sokan vannak." -.-

2012. aug. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem igaz. Legalábbis a felsorolásodra nem.

A "timkó" dolgozik, igaz elég manufakturális jelleggel, de ők jellemzően a kis, vagy speciális sorozatokon dolgoznak. (Hálókocsik, étkezők stb.)


A szolnoki dolgozik, sőt most voltak fejlesztéseik, villamosították a járműjavítóba vezető vágányt, és úgy tudom, IC kocsit fejlesztenek épp...


Dunakeszi (Bombardier) szintén dolgozik.


Debreceni teherkocsi javítással foglalkozik, ők a Cargó racionalizálásába buktak bele. A teherszállítás a miskolci járműjavítóba képzelt el a teherkocsijainak javítását, így azt fejlesztette. Oda Ausztriából is hozzák a kocsikat javításra. A fejlesztés ára a debrceni bezárása lett.

2012. aug. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
egy ismerősömtől van az infó aki dolgozott a timconál és ő beszélgettet valakivel hogy a timcoba nincs munka + hogy Szolnokon is rugdossák ki az embereket , de akkor ezek szerint csak kamuztak és nem is álltak le
2012. aug. 20. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!