Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hány darab kérdésből válasszák...

Hány darab kérdésből válasszák ki KRESZ teszten az 55t?

Figyelt kérdés

Úgy tudtam, hogy 1300 körül van, vagy abba benne van a villamosra, segédmotorra, nagy motorra, teherautóra meg személygépkocsira vonatkozó is?? Vagy ez mind a B??

Ha nem akkor hányból választják ki a B-t kb?



2012. aug. 27. 21:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak 300 kérdés vonatkozik CSAK a B-ra, de nem csak azokat kell tudni. Képzeld el, bármilyen hihetetlen, de a rendőr jelzéseinek nem csak neked kell eleget tenned, hanem a teherautónak is. Sőt, neked is tudni kell, hogy mit jelent a teherautón a narancssárga téglalap, pedig te B-t akarsz... Nem lehet annyira elkülöníteni. Kb. 1.300 kérdés van, ami vonatkozik rád (is).
2012. aug. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Most ennyire hülyének néztek?? És ennyire értetlenek vagytok????? Agyam eldobom tőletek...

Tudom, hogy tudnom kell a villamosra vonatkozó szabályokat, amennyiben érint engem is a B jogsival, de vannak dolgok, amit csak azoknak kell tudni, nekem az felesleges infó...

Ahogy azt se kell tudnom, hogy egy teherautóra milyen szabályok vonatkoznak, meg hova mehet be..stb. Tudhatom, de nem érint a B jogsi letételénél...

Így nyilván ezeket nem is kell kérdezniük.

2012. aug. 31. 16:14
 13/20 anonim válasza:
Jesszusom Te hány éves vagy? :D
2012. aug. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
78%
Őszintén remélem, nem sikerül levizsgáznod. Mindenkinek jobb lesz, ha nem vezetsz. Az egész hozzáállásod, az itt mutatott értelmi képességeid, a primitív mondatfűzés, a katasztrofális helyesírás aggodalommal tölt el. Olyan bodzaszaga van.
2012. aug. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Akkor is kb. 1.300 kérdést kell tudnod, ha tetszik, ha nem.
2012. aug. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Hát pedig hidd el, hogy sikerülni fog, mert a programot gyakorlom és a könyvet is megtanultam... kb az elmúlt 30 tesztből pedig 23* meglett...és volt, hogy alig volt hibám, tehát nem tudom mit ítélkezel...-.-
2012. szept. 1. 14:24
 17/20 anonim válasza:
A válaszolók tényleg kicsit buták, már bocs. Nem, nem kell tudnod a kamionvezetőre, villamosvezetőre, stb. vonatkozó szabályokat, ha B-s jogsit szeretnél. Természetesen azt tudni kell, hogy neked, személyautóban milyen magatartást kell tanúsítanod egy villamossal szemben a közúton, de hogy pl. a villamos max. mennyivel mehet, NEM kell tudnod.
2012. dec. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

30-ból 23 meglett. Az 76%. Az kevés.

Elindulsz egy úton az autóddal. 30 útkereszteződésből 23 meglesz. És a többi 7-ben?

Nem sikeres vizsgát kell tenni, hanem mindenki szeretne épségben hazajutni. Te is, mások is.

2012. dec. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
0%
Mikor hallottál olyan balesetről, utolsó, amit a kresz nem ismerésének a következménye volt? A koccanások és a nagy balesetek mind figyelmetlenség, ittas vezetés, bunkóság, s*ggfejség eredménye.
2012. dec. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
19. Ez csak poén gondolom, nem komoly. Ha így gondolod, akkor súlyos tévedésben vagy. És talán elvonatkoztatni sem tudsz. A beíró nyilvánvalóan a hibás szemléletre utal. A szó szerinti értelmén túl van egy komplexebb jelentése is.
2012. dec. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!