Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 21 évesen egy elektromos...

21 évesen egy elektromos rollerral közlekedni mennyire lehet ciki vagy felvágós és mit szólnának hozzá vajon egy tömött villamoson, metrókocsiban vagy akár csak a járdán?

Figyelt kérdés
A rendőrt is látom már magamban ahogy mosolyogva írja a feljelentést, hogy 10 km/h-val egy segédmotoros kerékpárral egy közveszélyes huligán megy a gyalogosok között, ezzel halálos veszélybe sodorva őket.

2012. aug. 28. 02:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért lennél te vele villamoson, vagy metrón?? Ha én vennék ilyet, biztos h akkor már ezzel mennék el a célomig, s nem tömegközlekednék. Szerintem egyáltalán nem gáz. Kivéve azok az elektromos rollerek, amiknek ülésük van. Azok szerintem elég nagypapásak. Viszont a legvagányabbak szerintem a benzines rollerek, pl. ez: [link]


Elég drága, de ezzel tényleg bárhol meglehet jelenni és főleg nem kell vele igénybe venni a BKV-t.

2012. aug. 28. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
utcán szerintem tök menő. tömött járművön meg inkább balszerencsés.
2012. aug. 28. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Első: klassz járgány, de valószínüleg elektromos lesz: a benzin illatának nem örülnének az egyetemen. A BKV kihagyása is jó ötlet.
2012. aug. 28. 20:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen elfogadott megoldás. A rendőr sem fog a járdán megbüntetni, mert gyalogosnak minősülsz (ne hiszem, hogy az elektromos roller besorolható lenne a kerékpár vagy a segédmotoros kerékpár kategóriába). Azonban ha van járda, az úttesten nem közlekedhetsz vele, csak a gyalogosokra vonatkozó szabályok betartásával.
2012. aug. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!