Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen volt az első pár órád...

Milyen volt az első pár órád a forgalomban, amikor tanultál vezetni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 29. 16:18
 1/7 atilis ***** válasza:
Az oktató figyelő, és "gondoskodó" szárnyai alatt nem volt gáz, sőt, élveztem is. Majd ha meglesz a friss jogsid, és egyedül kell kimenni a forgalomba, na az egy kicsit izgalmasabb lesz. Az oktató úgysem hagyja, hogy nagy hülyeséget csinálj.
2012. aug. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bizony, első válaszolónál a pont! Pont ebben a cipőben járok én is, végig szuperül vezettem, mindaddig, amíg fogták a kezemet. Most már friss jogsival a kezemben, nem jár a pofám :D
2012. aug. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A héten megyek elsőnek forgalomba és nagyon parázok hogy valamit elcseszek,és hogy nagyon béna leszek,ráadásul idegenek előtt....
2012. aug. 29. 18:36
 4/7 BruderB válasza:
100%
Régen volt. Igazság szerint az autós iskolából a rutinpályára is én vittem az autót, az még kicsit furcsa volt(kb. 4km). Végül is az oktató nem akarta elhinni, hogy akkor vezetek először. Aztán a rutinvizsga előtti este leesett az első hó, és a sikeres vizsga után egyből mentem országútra. Fapados, 900-as suzuki swift, 13 colos, 155/75-ös kerekekkel a hódarás, néhol jégbordás gyorsforgalmi úton 90km/h-val, nem volt egyszerű. Igaz, télen azóta sincs gondom soha. Azt pedig alig vártam, hogy egyedűl mehessek végre. A vizsgabiztos dícsérettel engedett el, mert megfelelően határozottan, kellően udvariasan, és rendkívűl körültekintően vezettem. Ha ezt a hármat szem előtt tartod, főként a körültekintést, akkor csak jó élményed lesz. Soha ne görcsölj azon , mit gondolnak a többiek rólad, mert tanuló vagy. Volt, hogy alattam is lefulladt a vas, nagy ügy. Indítás újra, aztán gyerünk. Sok sikert!
2012. aug. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Jó, mert én már előtte is sokat vezettem, szóval amikor már odakerültem, akkor az oktatónak nem volt velem gondja. Gondolom azt mondanom sem kell, hogy meglátta rajtam, hogy nem elsőnek ülök a volánnál :) 18/f
2012. aug. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy hete voltam először forgalomban, előtte rutinon is voltunk szerintem jól vezettem forgalomban először, nem féltem a kocsiktól meg semmi annyi, hogy nem mindig néztem a tükröket meg a sebességet néha túlléptem de hát ezekre idővel megtanulsz figyelni a baj csak az volt, hogy az oktató már ezt várta, hogy minden flottul menjen belekötött szinte mindenbe nemhogy inkább segített volna...
2012. szept. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az első pár órát kb 12 évesen nyomtam le, egész jól ment
2012. szept. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!