Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan lehet Kínából reális...

Hogyan lehet Kínából reális áron hazaszállítatni egy kis csomagot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Régóta kerestem egy terméket, amit eddig nem találtam idehaza.

Egy véletlen miatt megtaláltam a kínai gyártót, és felvettem vele a kapcsolatot.


Sajnos ők Európába nem szállítanak, de mivel jó célt szolgálna a termékük (szét szeretnénk szedni és átalakítani egy filmes replikává), ezért hajlandóak engem mint magánszemély kiszolgálni, viszont azt kérték, hogy segítsek az áru eljutatásában, mert ők csak olyan 75 dollárér találtak szállítási lehetőséget, ami jóval több mint maga a termék.

(nem beszélve, hogy egy szállítással együtt 20-30eFt-os terméket, nem biztos, hogy még darabokra mernék szedni...)


Találtam olyat hogy gyűjtőkonténer. Ennek jó is az ára, és mivel a cég Shenzhen-ben (China 518110) van, így ott közvetlen a kikötőben hajóra tudnák pakolni.

Sajnos aki válaszolt idáig az azt mondta, hogy hiába a termékem kb. 20x20x30cm, akkor is egy teljes m3-t ki kellene fizetni. 75-80 termék esetén (kb. ennyi elférne 1 m3-ben) nagyon baráti ár jönne ki, viszont ha csak egy dobozom van, akkor ez is horribilis.


Valaki tud esetleg valamilyen olyan szállítási módot, ami nem baj ha sokáig tart (pl. tengeri ~ 30nap), csak értelmes áron jusson el a csomag hozzám Kínából…


Előre is köszi.

Zoli



#posta #Kína #olcsó #tengeri #szállítás #gyűjtőkonténer #Shenzhen
2012. szept. 4. 16:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem a kínai haverjaid kérdezzenek rá az ebay-en kereskedő kollégáktól, hogy hogyan tudnak olcsón postázni.
2012. szept. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!