Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Rossz oktatót fogtam ki mit...

Rossz oktatót fogtam ki mit csináljak? Még átmehetek máshoz?

Figyelt kérdés
Egy autós iskolánál vagyok , tanuló . És egy öregebb 60év körüli oktatót fogtam ki, sajnos annyira nem megy nála a vezetés hogy az kész.Tudom a kreszt , tisztába vagyok a szabályokkal, sőt jogosítványom is van Mopedre.Szóval a kreszt tudom!De olyan az oktató hogy elmélkedik , késő mondja merre mennyek . Sőt még néha bele lép indok nélkül a fékbe, és elkezd szídni hogy miért fékezek , és nem megyek . Még 10 órát kell vezetnem . De félek hogy forgalmi vizsgára így nem tudok tökéletesen felkészülni és megbukok. Szerintetek át tudok még menni egy másik oktatóhoz ennyi órával?

#autósiskola #forgalmi gyakorlás
2012. szept. 5. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Első körben szerintem vegyél valaki szimpatikus oktatótól pótórát és nézd meg, hogy nála jobban megy-e a vezetés. Attól is függ, hogy van-e forgalmi vizsgára már időpontod, mert azt elméletileg az oktatód kéri. Azért én megpróbálnék vele beszélni, hogy szóljon még jóval a kereszteződés előtt, hogy kanyarodni fogtok-e. Nekem is voltak anno súrlódásaim az oktatómmal, de mindig meg tudtam beszélni vele. Egy valamit azért ne felejts el, itt még Te vagy a mazsola. Bele estem én is anno ebbe a hibába, de sajnos kicsit alázatosnak kell lenni, még ha te is fizetsz.
2012. szept. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát én váltanék a helyedben. Én anno a 4. vizsgán is megbuktam, mert elképesztően idióta volt az oktató. A vezetésórák abból álltak, hogy elmentünk a kölykéért az iskolába, aztán hazavittük - mindig ugyanazon az útvonalon. A vizsgáig ki se derült, hogy fix útvonalakat fogok húzni, és bizony 17 évesen magamtól nem tudtam. Szó sem volt róla, hogy a vizsgán milyen kötelezően végrehajtandó manőverek lesznek, pl. kikaptam a kereszteződésben visszafordulást, amit még egyszer sem csináltunk előtte. Hogy hisztérikus, depressziós idegbeteg p.csa volt, az már más kérdés. Üvöltözött velem, vagy épp csípős megjegyzéseket tett, kedvétől függően. Lány vagyok, félénk voltam, ezért mentem nőhöz, de soha többet! És ha legközelebb nem tetszene az oktató, mernék váltani, csak nyuszi voltam ehhez is.
2012. szept. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A helyedben váltanék!

Igaz, hogy mazsola vagy, de fizetsz, nem is keveset, úgyhogy az alázat pont az oktatókra férne rá, mert a tanuló bizonytalanságát kihasználva elszemtelenednek, és ezt nem szabad hagyni, annyian panaszkodnak már a bunkó oktatókra, hogy nem igaz (tisztelet a kivételeknek), az embernek a sarkára kell állnia, hogy magukba szálljanak kicsit és visszafogják magukat. Úgy viselkednek (nem mindegyik), mint a világ urai, holott nem azok, nagyon nem... ezt a tudtukra is kell adni. Nincs helye a szakmában annak, aki:

- szexuális témájú megjegyzéseket tesz vagy még tovább megy

- nem magyaráz rendesen, türelmesen, érthetően

- nincs benne meg az alapvető tisztelet, kulturáltság, udvariasság

- lecsalja az órákat, akár pénzben, akár időben

- összebeszél a vizsgabiztossal, hogy csak plusz pénz ellenében engedik át a tanulót

2012. szept. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem ez Miskolcon van . holnap lesz megint 2órám , azt letudom nála. Ha nem javul a szitu , akkor biza váltok...
2012. szept. 5. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!