Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ma nem sikerült a forgalmi...

Ma nem sikerült a forgalmi vizsgám, el vagyok kenődve. Valóban a pénzre mennek?

Figyelt kérdés
elsőre voltam, én vezettem visszafelé is, és elmondta a hibáimat és hogy sikertelen volt, de látja bennem az értéket..... hát nem tudom, azt hittem h sikerült... :(
2012. szept. 7. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi volt a hibád? Sok helyen a pénz miatt buktatnak.
2012. szept. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
érdekes, nálam mikor elkövettem a hibát rögtön szólt hogy álljak meg és adjam át a a helyet az oktatónak
2012. szept. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nagy hibát csinálsz, akkor ültetnek át és bukta.

A kisebb hibapontok összege a végén derül ki.

2012. szept. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

- irányjelzés, körültekintés. ezt fordítva kellett volna.

- körforgalomban nem láttam egy nagy fehér terepjárót és az elé bementem és őt ebben akadályoztam. (nem láttam még kocsit se a környéken, ha láttam volna nem megyek be elé.)

- a lámpa átváltott sárgára de már nem tudtam megállni így tovább mentem, ott elvileg a sebességgel volt baj, gyorsabban kellett volna folytatnom az utam, de amúgy meg kanyarodtam...

-parkolásnál elfelejtettem h merre hogy, így hátrafelé tolatásnál a bal oldalra álltam be jobb helyett.


összegezve ennyi. szerintem nagy bakit nem vétettem, de hát biztos így kellett történnie, sajnálom hogy nem lett meg, kicsit magamat hibáztatom, jobban oda kellett volna figyelnem, de a kezem lábam remegése bezavart és nagyon ideges is voltam egész út alatt.

2012. szept. 7. 13:11
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek sok helyen külön külön is bukást jelenthetnek. Egyik ismerősöm hibapont nélkül végigment és az utolsó kanyarnál nem tekintett oldalra és megbukott.
2012. szept. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne kenődj el! Ha már meglesz a jogsid,senki nem tudja,hogy hányadszorra mentél át vagy ilyesmi!
2012. szept. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószinüleg pénzre mentek... De lehet bizonytalanságot is láttak benned. Minden esetre ha akarnak úgy is meghúznak. Ha nem akkor nem. Na mindegy. Remélem legközelebb neked is sikerül, mindenképp számolj be róla :) ÉN Pénteken vizsgázom (első) kíváncsi leszek mi lesz a baj, HA LESZ...
2012. szept. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!