Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A bank utána néz kis összegű...

A bank utána néz kis összegű használt autó vétele esetén?

Figyelt kérdés
van 1 hitelem amit rendszeresen fizetek de a bank szerette volna ha egy összegben egyenlítem ki amire nemvolt lehetőségem így kérvényezve lett a részlet fizetés amit fizetünk is ebben az esetben ha veszek 1 használt autót akkor utána néz a bank? (gondolok itt ara hogy nem szünteti meg a részlet fizetést és követeli egy összegben)?

2012. szept. 14. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Honnan tudná a bank hogy te vettél egy használt autót?


Ot a szerződés,lepapirozva hogy részletekben fizetsz.

Egyben már akkor sem kérheti,ha lottón nyersz (addig amig te nem rugod fel a fizetési feltételeket,tehát minden hónapban fizeted időre)

2012. szept. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem köszönöm szépen:)
2012. szept. 14. 16:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem ez nem világos. Amikor hitelt vettél fel akkor kötöttél a bankkal egy hitelszerződést ami rögzíti a fizetési feltéleket is.

Nem igazán értem miért követelhetné a bank az egy összegű törlesztést hirtelen ha nem ebben állapodtatok meg.

Szóval a történeted sánta.

2012. szept. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!