Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek hány embernek van...

Szerintetek hány embernek van valamire jogosítványa?

Figyelt kérdés

Nem vagyok felmérő hivatal csak kíváncsi vagyok rá hogy ha vennénk 100 nőt és 100 férfit akkor hány embernek lenne ebből jogosítványa és mire?

És kb milyen korosztályokban? Nem tudom ezt így megsaccolni se de kíváncsi vagyok mit gondoltok?



2012. szept. 21. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem fiataloknál a nők 80%-nak, a férfiak 90%-nak van jogosítványa. Idősebbeknél 70%-80%. Még idősebbeknek (60 év fölött) 60%-80%.
2012. szept. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szerintem sokat mondasz...

Én alig ismerek olyan nőt akinek van jogosítványa. Beleszámolva fiatalt is. Általában a a pasiuknak van. De van egy pár ismerősöm akinek nincs. Olyan 50%ban

2012. szept. 21. 21:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor annyi. Csak tippeltem, a személyes tapasztalatok alapján. Igen sokmindentől függ.
2012. szept. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát nekem meg az ismeretségi körömben szinte mindenkinek van.


Az első válaszoló tippjét helytállónak mondanám és is akörül értéket mondanék inkább.

2012. szept. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ez nem mérvadó.

A munkahelyemen például mindenkinek van szinte kamionra jogosítványa mert egy logisztikai cégnél dolgozom. Ebből kifolyólag nem gondolom azt hogy mindenkin második embernek van kamionra jogosítványa. Mivel autóztok így jobban magatok köré gyülytitek az autós embereket ez kikerülhetetlen. (Ezért gondoljátok hogy mindenkinek van)

De vajójában szerintem nincs. :) Na jó de ez a ti véleményetek. Én csak végigfuttattam az utcánkba kinek lehet és a munkahelyemen kinek van. Az utcánkba 10% a munkahelyemen 95% de ebből ha átlagot hoznék akkor 105 százalékban mindenkinek lenne jogsija.! és kamionra! :D

2012. szept. 22. 00:00
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem

A,BE,CE,DE,TR,V kategóriám van PÁV 1.2.3 al és szakvizsgákkal. ! :)


Amire én kiváncsilennék az elmult időkben mennyi D kategóriát adtak ki és kik vizsgáztak kerti traktorból az az K kategóriából! :-) Mert csak sima K kategóriás jogsival nem találkoztam. :D


A B kategória az minden kutya ütönek meg van szal szerintem tényleg az 90 % ban megtalálható . :)


F/25

2012. szept. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én vagyok a felső is! :) De amugy tényleg szöget ütött a fejembe mostmár nekem is kiváncsi vagyok egy évben hánynan vizsgáznak kategóriákból, és kik a korosztály! :)

Érdekes téma tényleg. :))


F/25

2012. szept. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Menjetek ki az utcára és kérdezgessétek az embereket.
2012. szept. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ez a téma engem is nagyon érdekelne, hogy a lakosság hány százalékának (végzettség, korosztály, nem, lakhely szerint, stb. ) van jogosítványa, és hány százalék, aki valóban vezet is, nem csak rendelkezik vele.

Én úgy saccolnám a saját környezetem alapján, hogy nők 60%, férfiak 70%.

De ez tényleg sok mindentől függ, anyagi helyzettől is (nem két forint azért), ...

2012. okt. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!