Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Állványos traffipax felfele...

Állványos traffipax felfele nézett, ilyenkor biztos, hogy nem mér?

Figyelt kérdés
Egy olyan úton járok haza, ahol nagyon gyér a forgalom, nincs semmi, tipikus isten háta mögötti egyenes út. Sok éve járok arra, traffi soha nem volt. Ma viszont igen, egy rendőrautó mögött állt az álvány, két rendőr mászkált jobbra-balra, és egy teherautó félre is volt állítva. Ezzel kapcsolatban kérdezném, hogy ha helyszínen bírságolnak, akkor küldhetnek csekket azoknak, akiket nem állítottak meg? Mert igazából rá sem néztek az autómra. Másik érdekesség, hogy most hirtelen nem tudom, hogy melyik a traffi eleje, de most vagy a földet nézte, vagy az eget, tehát meg volt döntve az egész, és gondolom ennek pont engem kéne figyelnie. De ha nem volt üzemben, akkor miért volt félreállítva a teherautó? Nem tagadom, kb 65-el mentem, hivatalosan 50-es (bár semmi nem indokolná), és pont egy kanyarból mentem, ők meg a kanyar végén álltak a hosszú egyenes előtt. Szerintetek a hosszú egyenest mérték (ha mérték), vagy a kanyarból beszáguldó autókat? Nem szoktam száguldozni egyáltalán, és azon a szakaszon még százzal is mennek. Szerintetek?

2012. szept. 28. 11:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem állt senki a trafi mögött, akkor nagy valószínüséggel akkor nem mértek téged!
2012. szept. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!