Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szakszervizben munka vállalás?

Szakszervizben munka vállalás?

Figyelt kérdés
Kerestem kategóriát, de remélem nem lőttem nagyon mellé. Az érdekelne, ha autó szerelőként lenne x év tapasztalatom, akkor tudnék munkát vállalni Pl egy Volkswagen szakszervizben vagy ahhoz már kell valami mérnöki vagy felső oktatási tudás? ha esetleg nem akkor egy saját szerelő műhely létre hozása körülbelül hány millió forint lenne? gondolom nem 1-2m.

2012. okt. 1. 09:57
 1/2 atilis ***** válasza:
Szia, én dolgoztam szakszervizben, igaz nem VW, hanem Suzuki volt, de egy elég neves és nagy márkaszerviz volt. Egyedül az elektronikai szerelőnek volt főiskolája, az később szervízvezető lett. De a többi szerelőnek csak sima szakmunkás, és párnak mester levele volt. A VW-nél nem tudom, mik az előírások. Szerintem nem kell főiskola oda sem, de egy pár év gyakorlat biztosan nem árt. Egy szerelőműhely pedig rettenetesen sokba kerül, 1-2 milla biztosan nem elég még egy autómosónak sem.
2012. okt. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Igazából a Vw csak hasra ütés szerűen írtam, a Suzuki is jó. Akkor a szakszervizben nem várják el, hogy agyon iskolázott legyél csak a szakmához érts és legyen tapasztalatod :) Nem vagyok tisztába nagyon a szerszám árakkal, de a műhelyt azért ki kell alakítani meg sok előírásnak kell meg felelni így azért könnyen össze jöhet 20 millió vagy afelett, gondolom :)
2012. okt. 1. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!