Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Audiból kapom külsősként a...

Audiból kapom külsősként a bérletet, vagy valami olyasmit, de ez elméletileg csak szerződéses járatra jó? LENT

Figyelt kérdés
A szitu az, hogy a délelőttös műszakhoz, és az éjszakai műszakhoz van közvetlen Audi által szerződtetett Kisalföld Volán-os járat, de viszont délutános műszakkor, nekem utazni kellene egy busszal 10km-t, hogy felszálljak egy szerződésesre. Most én erre a 10km-re vegyek egy rendes dolgozó bérletet külön vagy mi? Teljesen logikátlan, mert h üjeség, hogy akkor mindenki aki ott dolgozik vegyen x ezer forintért még egy bérletet, csak mert a busz elejére nincs rá írva ,hogy Audi. Hogy működik ez, ha csak átszállásal lehet megoldani?

2012. okt. 3. 09:08
 1/4 Golan Trevize ***** válasza:
szerintem kérdezd meg a munkáltatódat, nála is a személyügeseket.
2012. okt. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kérdeztem már, ők sem tudják, hogy megy ez, mert ők Tébányáról saját buszukkal hozzák az embereket. Aztán tegnap lejártam az összes volán irodát, információs pultot, bérletárust...senki nem tudott semmit.
2012. okt. 3. 10:48
 3/4 Golan Trevize ***** válasza:
f.sza cégnél vagy alkalmazásban, ha ők sem tudják, mit adnak...
2012. okt. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Márpedig csak az Audinál kellene tudniuk, hogy milyen juttatásokban részesítik a külsősöket. Illetve ha nem az Audival vagy leszerződve, akkor a közvetítő cég HR-esei tudhatják, mi a helyzet.


Azonban azt tudnod kell, hogy otthonod és a rendszeres munkavégzésed helye között 86%-ot térít a munkáltató a HELYKÖZI bérlet árából.

2012. okt. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!