Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Már nem fogok belejönni a...

Már nem fogok belejönni a vezetésbe?

Figyelt kérdés
Jövőhéten vizsga,és sokszor nem jó a vezetésem.Bár biztos nem jövök bele,és hogy nem fog sikerülni a vizsgám.Kikészít az egész az oktató meg csak ordibál....
2012. okt. 3. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Új oktatóval, elejéről, rengeteg gyakorlással

persze ez nem kevés pénz lenne...

2012. okt. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Keress egy másik oktatót aztán vegyél azzal még plusz 10 órát minimum. Itt az lehet a baj veled hogy az oktatód türelmetlen nem magyaráz semmit, pedig az lenne a lényeg hogy te magad jöjj rá a dolgokra és az oktatódnak türelmesnek kellene lennie közben meg magyarázni a dolgokat hogy mire figyelj oda, mit rontasz el, mikor lenne jó ha indulnál, hogyan indulj, főleg kereszteződésből.

Nekem nagyon szigorú oktatóm volt az tényleg ordibált velem, de ugyanakkor rendes volt meg keményen tanított és most hálás vagyok neki mert még a vizsga előtt olyanokra tanított meg amik nélkül a mai napig elvesznék főleg nagyvárosba. Nekem kemény volt ez az egész első pár órában amikor mentem forgalomba mert én nem tegnap tanultam vezetni akkor volt az hogy akkor a kihaltabb helyekre mentünk hogy szokjam a városi vezetést meg a hajtást, meg a táblákat az utakat és így tovább aztán amikor már kezdtem belejönni be a mély vízbe. Ha lassan mentem belelépett a gázba, ha gyorsan mentem ordibált, ha sokat vártam a kereszteződésnél mert nem láttam be hogy a messzebb jövő autótól már vagy 3 szor kitudtam volna hajtani már adta a gázt neki. De ugyanakkor rohadt türelmes volt minden feladat előtt elmagyarázta menet közben hogy na itt erre figyeljek majd ha jön a tábla akkor itt így csináljam ott úgy. Szerintem nálad ezek hiányoznak. keressél egy rendesebb oktatót amikor átmész hozzá mondd el neki mi a problémád és akkor arra menjetek majd rá.

2012. okt. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha az a probléma, hogy nem tudod jól kezelni az autót, akkor inkább menjél el valakivel egy elhagyott helyre, és azzal gyakorold az elindulást, megállást, stb, és ha már megvannak ezek a reflexek, akkor sokkal jobban tudsz figyelni a forgalomra is.
2012. okt. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!