Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kérjek pénzt, hogy használja...

Kérjek pénzt, hogy használja a garázsom?

Figyelt kérdés
Van egy 2 beállásos aknás garázsom villannyal, kompresszorral, szerszámokkal stb, el akarja hozni egy haverom a kocsiját, hogy ne kint rohadjon, nálam tudja szerelni. (papírok nélküli játszós autó). Ha használja a cuccaim, megy a villanyszámla, fogyasztás stb, én meg nem állok azért annyira jól... Ő meg diákmunkákat csinál csak, nem szívesen kérek tőle pénzt. Aki ki tudja adni a garázsát az is minimum 10est kap havonta, és abban a villany meg a szerszámok nincsenek is benne.

2012. okt. 5. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Jóhogy kérjél tőle pénzt! Ne engedd magad kihasználni, neked is pénzbe kerül a villany és a szerszámaid is használódnak.
2012. okt. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bírom az ilyen haverokat, neked úgyis van, ő meg akkor használja. Legalább havi 20e-re vedd le. Ha rezsit is csinál, akkor még többre. Én is imádom az autómat bütykölni és annak ellenére megvettem a szerszámokat, hogy van ismerősöm aki szívesen kölcsön adta volna a sajátját.
2012. okt. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kérjél tőle mindenképp, ha tönkremegy egy szerszámod akkor legalább lesz miből venned újat/megcsináltatnod.

nekem meg havernak is van ilyen papír nélküli hegyrejáró autó, itthon is tudnám csinálgatni, de ha valami nagyobb meló van vele, általában felviszem, és együtt csináljuk, nála jobb a garázs, van fűtés is bent télen, itthon nincs fűtés, neki több, jobb szerszámai vannak, meg végülis szeretünk mindketten szerelgetni. ha felmegyek, viszek fel egy 10 doboz sört, aztán amig csinálgatjuk, addig azt iszogatjuk, az autót igaz nem ott tárolom hanem itthon, de volt hogy ott aludt párat, mert úgy szétkaptuk a motort hogy egy hétig ottvolt.

szerszámokkal meg úgy vagyunk hogy osztozunk, ha felszólok neki telefonon hogy van-e 8-as menetmetsződ(legutóbb ezt kértem), akkor az esetek 90%-ában 10 perc múlva nálam a menetmetsző, de ha felhív engem hogy kell neki a diszu hegesztő, akkor mondom neki hogy jöjjön érte(pedig nem 10 ft-os dolog, pisztolyokkal együtt van vagy 250ezer) akkor jön és adom neki, vagy ha olyan lehozza aztán meghegesztem neki, de eddig még nem volt gond se szerszámból, se semmiből

2012. okt. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mondd azt, hogy: "haverom, nagyon sokba van nekem ez a garázs, szálljál már be pár ruppóval gyáá heee" én valahogy így adnám elő
2012. okt. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fene tidja, ízlések és pofonok, én biztos nem kérnék érte semmit, max ha valamit elb@sz akkor azt kifizettetném.
2012. okt. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!