Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Olvastam itt 2 kérdést a...

Olvastam itt 2 kérdést a belső visszapillantóról, hogy van aki nem használja és van aki igen. Nos, nekem már évek óta leesett a belső és egyátalán nem zavar, de megbüntethet a rendőr érte, ha nincs fenn?

Figyelt kérdés
Elvileg a bal oldali kötelező és kell még egy vagy jobb oldalra, vagy pedig belülre, de az utóbbi kettőt én döntöm el, hogy melyiket akarom használni, ha jól tudom.
2012. szept. 13. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

a belső valszeg nem kötelező,legalábbis nem sok szerepe van egy pl ilyen autón :

[link]

2012. szept. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Nem fogok senkit leszólni, de szerintem nem árt ha van. Most ahogy tanulgatok vezetni, immáron jogsival, észre sem veszem és egyre több mindenre figyelek, többek között a belső tükörre is. Szvsz a vezetés arról is szól, hogy a körülöttünk zajló "eseményekkel" tisztában legyünk. Pl, ha belefékezel egy sárga lámpába honnan tudod, hogy aki mögötted jön, mennyire van a fenekedben?
2012. szept. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tökéletesen lehet látni a külsőből is, de engem most ez nem érdekel, csak az, ami a jogszabályban is van!
2012. szept. 13. 10:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, 2 kell és az egyik a bal oldali. Ha pl csak belső és bal oldali van, teszel egy kabátot a kalaptartóra, amivel akadályozod a kilátást, megbüntetnek, de vannak országok, ahol a belső tükör kötelező, ha külföldre mész, érdemes tájékozódni.
2012. szept. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jól tudod, két tükör a kötelező, és a jobb oldalit lehet a belsővel kiváltani!
2012. szept. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!