Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » S. O. S Holnap megyek elsősegé...

S. O. S Holnap megyek elsősegély vizsgára, a kérdéseket megtaláltam, de a kidolgozott válaszokat nem, valakinek megvan?

Figyelt kérdés
És mennyire szívatnak? Újraélesztés,lélegeztetés,minden gyakorlati dolog megy!
2012. okt. 8. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálam csak kártyát kellett húzni, abban volt egy törés és egy artériás vérzés. Ez utóbbit kaptam, mondjam el, mit csinálnék. Még félig sem jutottam el, de folyamatosan beszéltem, gondolom látták, hogy tudom, annyit mondtak, köszönjük szépen. Ennyivel át is engedtek, semmi gyakorlat nem volt.

De az előttem lévő kiscsaj pl elég nehezen szedte össze a gondolatait, folyton elakadt, neki sokat segítettek, és őt is átengedték gyakorlat nélkül.

Szóval nem hiszem, hogy szívatásoktól kéne tartanod ;)

2012. okt. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Huuu remélem,nagyon izgulok,ezt a vizsgát hagytam utoljára sajnos...és azt nem tudod,hogy ha ez is megvan akkor kapok valamilyen papírt az okmányirodában,amivel vezethetek? És mennyi idő alatt készül el a jogsi? Mert novembertől külföldön dolgozom és addigra jó lenne,ha meglenne:)! Köszönöm a válaszod!
2012. okt. 8. 10:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, ha jól rémlik, az autósiskola állított ki egy vizsgalapot, amivel be lehetett menni az okmányirodába, és nekem kb 3 hét volt, amíg megjött a jogsi.

Hogy igazolást lehet-e kapni még mielőtt megjönne a jogosítvány, azt nem tudom, én nem kértem.

2012. okt. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!