Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Személygépkocsiba az elsősegél...

Személygépkocsiba az elsősegélynyújtó felszerelés tartalmát szeretném frissíteni; ti honnan szereztétek be a sajátotok tartalmát? Új eü. Dobozt venni vajon érdemesebb?

Figyelt kérdés

A már meglévő, régebbi elsősegélynyújtó felszerelésben találtam egy eszközt, amelyről nem tudom, hogy mi az, fényképeket mellékelek erről a tárgyról. Mi ez?

[link]

[link]

A mérete bezacskózva 10X9X2 cm!



2012. okt. 3. 12:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Jól értem, arról szól a kérdésed hogy nem tudod mi ez az eszköz? Mit fogsz csinálni mikor kell a doboz?

[link]

2012. okt. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 3000Ft. körül van egy új eü. felszerelés. Nincs eü. dobozom, teli pakoltam szerszámokkal.
2012. okt. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Mull lapnak hívják.

Én bementem a gyógyszertárba, vittem a listát és felújítottam, amikor ment a dráma, hogy megbüntethetnek. Kicsivel került kevesebbe, mint most egy doboz. Érdemesebb megvenni, átlag 2500huf.

Szeptembertől a rendőr nem ellenőrzi, csak akkor van gáz ha nincs nálad és nem tudsz segíteni. Így van ez a poroltóval is.

#1.! Ilyen erővel már segíthettél is volna. Gyanítom, hogy bikaf.ngod sincs róla, hogy mit ábrázol a kép.:D Bezzeg fikázódni azt tudsz.

2012. okt. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a hozzászólásokat.


red4me felhasználónak üzenem, hogy az autó nem az enyém, nekem jogosítványom sincs, így nem is vettem részt oktatásban, ahonnan tudhatnám, hogy mi az a tárgy, amely az általam megadott linken látható a képeken. Az autó édesanyámé, aki hosszabb ideig nem elérhető most, így tőle nem tudom megkérdezni, hogy mi az az eszköz, viszont a doboz tartalmát addig is meg szeretném újítani.

Másrészt, nyilván azért kérdeztem meg, hogy mi az a tárgy, mert érdekel, tehát ha véletlenül használnom kellene, addigra tudjam. A kérdést az teszi fel, aki nem tud valamit, különben miért kérdezne? Szerintem alaptalan volt az, hogy osztottál, ráadásul a hátteret sem ismerted.

Egyébként, amit linket küldtél, az nem az, amely az én képeimen szerepel, a gézt felismerem és az általam feltöltött fotókon biztos, hogy nem géz látható. Tehát még ebben is pontatlan volt a reagálásod. Segíteni nem tudtál.


A második hozzászólónak üzenem: köszönöm, hogy megírtad a tapasztalataidat, köszi a segítséget!

2012. okt. 3. 13:16
 5/17 A kérdező kommentje:

Szia 3. hozzászóló! Köszi, hogy válaszoltál és igen részletes és számomra kielégítő választ adtál! És köszi, hogy mellémálltál és észrevetted, hogy az 1. hozzászóló bántóan fogalmazott, pedig nem is tudta a kérdésemre a választ...

Mindenesetre köszönöm a segítőkészséget és az értelmes válaszokat, mindenkinek szép napot kívánok! :-)

2012. okt. 3. 13:21
 6/17 anonim ***** válasza:
Mi köze a jogositványnak ahhoz hogy tudd mire való egy ilyen? Ez a kép nem sejtet semmit? [link]
2012. okt. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Az volt a kérdése, hogy mi a neve a képen látható tárgynak. Jogsinak mi köze ehhez? Hát a fene tudja, de én elsősegély tanfolyamon jogsi előtt nem vettem részt, maximum a gézt ismertem előtte.

Ez az oldal pedig arra van, ha valaki valamit nem tud, kérdezze meg.

2012. okt. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ennek a 'tárgynak' géz a neve és sebkötözésre való. 1500 féle van belöle, azért mert tekerös, négyszög vagy háromszög alakú ez még ugyanúgy géz.

Mig nem volt jogsid addig szigszalagot használtál a sebekre?

2012. okt. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Napkiraly ***** válasza:
én régi autókból pakoltam át, több évtizede lejárt.
2012. okt. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

red4me felhasználónak üzenem:

Nem géz. Rosszul tudod. Képtelen vagy ezt belátni és velem próbálsz kötözködni. A te életedben nincs olyan dolog, amelynek nem tudod a nevét vagy nem tudod, hogy mire való? Ezt kötve hiszem és ha te ennek az ellenkezőjét állítod, akkor ez sem fog zavarni.


A háborgó, tudálékoskodó magatartásod és az önkritikára való képtelenséged téged minősít. Olvasd vissza a hozzászólásaidat és alaposan figyeld meg, hogy mennyit OFFoltál. Néha az OFF hozzászólások is tartalmaznak hasznos információkat, de sajnos a tieid ezt nem produkálták.


Azzal, hogy itt feltettem egy kérdést, mindenki előtt vállaltam, hogy nem tudom a képen látható termék nevét és funkcióját. Ezt hívják az önnön tudatlanságunk vállalásának, beismerésének és mint látod, vagy láthatnád, éppen eme hiányosságomat igyekeztem pótolni. Ez baj lenne? Akkor az egész gyakori kérdések weboldal hülyeség szerinted, mert az emberek olyan kérdéseket tesznek fel, amelyekre nem tudják a választ?!


Kérlek, hogy ehhez a kérdéshez ne írj több reagálást se a felhasználóneved mutatásával, se anélkül. Nagyon köszönöm!

2012. okt. 3. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!