Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha sikerült a forgalmi vizsgám...

Ha sikerült a forgalmi vizsgám, de az elsősegély vizsgám még nincs meg, akkor hol tartják nyilván, hogy sikeres forgalmi vizsgám van?

Figyelt kérdés
Ugyanis semmi igazolást nem kaptam arról, hogy sikeres forgalmi vizsgát tettem volna ,mert ahhoz kellene az elsősegély vizsga is. Tegyük fel ha megszünne az autós iskola , valahol akkor is nyilván van tartva, hogy sikeres forgalmi vizsgát tettem?
2012. okt. 20. 01:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Akkor téged nagyon átvertek, mert sikeres forglami vizsgáról az NKH ad ki igazolást, egy kb A6-os méretű fecnit:) Az elsősegély teljesen külön van, ahhoz sem az NKH-nak, sem az autósiskolának semmi köze, általában a Vöröskereszt szokta szervezni. Tehát a sikeres forgalmi vizsgától számított három nap után kb menj el a területilg illetékes NKH kirendeltségre, és mondd, hogy szeretnéd elkérni a sikeres forgalmi vzsgádat tanúsító igazolást. Az elsősegélyt ráérsz megcsinálni, amikor lesz rá időd/pénzed.
2012. okt. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!