Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha már megvan a KRESZ vizsgám...

Ha már megvan a KRESZ vizsgám akkor letehetem a rutint és a forgalmi vizsgát és utána az elsősegélyt? Akkor is elévül a kreszem ha már csak az elsősegély van hátra?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem évül el.
2011. aug. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Milyen kategória?Amúgy van 2 éved addig érvényes a KRESZ.Jah és vigyed a kis lapot amit kaptál!

Nekem most sikerült KRESZ A1 es re. 4hp.

2011. aug. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
B-kategóriás jogosítvány.Mostmár csak 1 évem van mert tavaly raktam le a KRESZT.És mostmár akkor csak 1 évem van,hogy minden meglegyen?Beleértve az elsősegélyt is?
2011. aug. 10. 21:38
 4/7 A kérdező kommentje:
Nah ezt jól le írtam,bocsi:)
2011. aug. 10. 21:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen azalatt az 1 év alatt tedd le szerintem mindet.Bár az elsősegélyt.Franctudja
2011. aug. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az elsősegélyre is érvényes, hiszen anélkül nem is kaphatna jogsit. Tehát le telik az 1 év, ami még hátra van és hiába van meg neked a KRESZ, rutin meg a forgalmi is, ha az elsősegély nincs, akkor az egészet kezdheted előröl. Amúgy én úgy csináltam meg, hogy először KRESZ vizsga, mikor meg lett utána vezettem rutinon, és vele párhuzamosan tanultam az elsősegélyt. Pont úgy jött ki, hogy egy napra tették az elsősegélyvizsgámat és a rutin vizsgámat is. Ma lett meg a forgalmi. Szóval szerintem a sorrend tök mindegy.
2011. aug. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Elsősegélyt nyugodtan kezd el akkor amikor a legközelebbi tanfolyam indul mert elég könnyen meg lehet csinálni és nem bonyolultak a tételek se. Én nekem például az volt a legelső és KRESZ-t csak utána 3 hétre csináltam meg.
2011. aug. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!