Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Vettem egy GPS készüléket még...

Vettem egy GPS készüléket még régen. A múltkor felmentem vele Pestre el is vitt a megadott címre, de mindenféle kis utcákba bevitt . Az utvonal beállitásoknál mit kell gyors, rövid gazdaságos könnyitett?

Figyelt kérdés

2012. okt. 20. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Könnyített, akkor a lehető legkevesebb kavargással fog odavinni. Viszont ha régi akkor érdemes lenne lefrissíteni a térképeket, én is szívtam a múltkor cégessel, pedig csak 1éves volt rajta a térkép.
2012. okt. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kb 2 hete frissitettem. de úgyanúgy bevisz a sűrűbe
2012. okt. 20. 14:59
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor simán nyomd rá a könnyítettre, a frissítést azért mondtam mert általában elfelejtik az emberek. :)
2012. okt. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha a rövidet választod, akkor akár bevisz mindenféle 30-as zónába, fekvőrendőrökkel tele, ha km-ben az a legrövidebb


ha gyorsra van állítva, akkor figyelembe veszi a megengedett legnagyobb sebességhatárokat, és a szerint adja meg az útvonalat


a könnyített pedig egy olyan út, amire leginkább a főutak jellemzőek kevés kanyarodással

2012. okt. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segitőkész válaszokat.
2012. okt. 20. 17:35
 6/6 A kérdező kommentje:
igazából most néztem nincs oylan hogy könnyitett hanem csak annyi hogy egyszerű. akkor gondolom ez az.
2012. okt. 20. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!