Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » C kategóriás Bü. Vizsgát...

C kategóriás Bü. Vizsgát minden vizsgabiztos szigorúan veszi?

Figyelt kérdés
Múltkor voltam először, a tétel első két kérdést elmondtam, a harmadiknál viszont elkezdte feltenni a keresztkérdéseit. Akkor összezavarodtam, így már persze könnyű volt megbuktatnia. A csoport 90%-ával ugyanezt eljátszotta. Mindannyian ilyen hülyék voltunk, vagy egyszerűen csak a statisztikát kellett kihozni?
2012. okt. 27. 22:29
 1/4 Honorare válasza:
sztem kellet a kvota... de rendesen keszultel?
2012. okt. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínű,hoznia kellett a statisztikát,vagy elfelejtetted a borítékot odaadni az oktatódnak. DE!És nagyon őszintén mondom nem kötözködni akarok:min lehet összezavarodni?Ha megtanultál mindent,érted a teherautó üzemeltetését,akkor tudnod kell mindenre a választ,már csak azért is mert a gyakorlatban is szükséged lesz rá,főleg ismerve a magyar teherautók állapotát,és a szállítmányozás színvonalát.(Nekem B,C,D,E kat.jogsim van)
2012. okt. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
65%

Nyugi. nálam az első kérdés megválaszolása közbe kezdett kérdezősködni,persze meg is buktatott, jövő héten megyek újra..

amugy sztem nem sok értelme van ennek úgy is csak bemagolom a nagy részét,mivel abszolut nem érdekel, nem autószerelő szeretnék lenni..

2012. nov. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, sikerült :-)


Másik vizsgabiztos volt, kérdezősködött ugyan, de nem úgy mint az előző. Nem is kellett annyira taglalni a dolgokat.


Az oktató megmondta, hogy ez a vizsga ma csak a pénzszerzésről szól.

2012. nov. 29. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!