Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Megbuktam a KRESZ-en. Mással...

Megbuktam a KRESZ-en. Mással is megesett?

Figyelt kérdés
Párom állandóan azt súlykolta belém, hogy úgyis megbukok, béna és hülye vagyok, sosem lesz jogsim, önbizalom a béka segge alatt. És azt hittem, hogy menni fog, mégis megbuktam. Mással is előforult már, hogy megbukott? Égett az arca? Én pl. a szememet is kisírtam miatta... :S
2009. aug. 11. 00:12
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Jajj már...:D az emberek 80 százaléka megbukik az elsö kresz vizsgáján. Én speciel átmentem elsöre 1 hibaponttal, de csak mázlim volt.. sok kérdést nem tudtam a könyvböl, de jokat kaptam a vizsgán. Rendi barátod van, ha igy támogat:P Fel a fejjel, azt fuss neki megint:D
2009. aug. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Nem, még soha senki nem bukott meg, engedd meg hogy gratuláljak, hogy ez elsőként sikerült Neked. A kérdésedért pedig külön gratuláció. Az impotens párod meg dobd ki, mert az lenne a dolga hogy támogasson, de valószínűleg azért döngöl a földbe, mert kisebbségi komplexusa van a farka mérete miatt.
2009. aug. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Jajj már ennél nagyobb bajod az életedbe ne legyen. Majd pont egy hülye vizsga miatt sírok, meg ég az arcom. Hogyne. Egyéb gondom nincs is.. sz...rd már le, majd meglesz legközelebb. Én egyszer buktam. Viszont a legtöbb férfinál jobban vezetek ez 100. Sem rutinból sem forgalmiból nem vezettem le még a kötelező óraszámot sem, mert nem volt rá szükségem. Én úgy érzem, hogy picinykét önbizalomhiányos és akaratgyenge vagy, és ezért egy karóra támaszkodsz, ami a párod, aki viszont támasztás helyett húz lefele. Áruld már mi a fenének vagy egy ilyen egoista F..szkalappal?
2009. aug. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok a hülye barátodnak! Persze hogy megesett mással is. Mondjuk én átmentem elsőre, de meg is bukhattam volna ha szerencsétlen napom van. Ne foglalkozz a hülye véleményekkel. Be kell szerezni egy jó programot amivel gyakorolhatod a számítógépen, ami friss, a változásokat is tartalmazza! Gyakorold magyarázó módban, mégpedig úgy hogy amikor beixeled a választ, ha jó ha nem jó, és elolvasod a magyarázatot, ha Neked az nem egyértelmű, felírod az egész szabályt egy füzetben, úgy hogy amikor visszaolvasod tudjad miről van szó. Pl hol szabad tolatni... stb. Közben még belenézhetsz a könyvbe is. Gyakorlások közben átolvasgatod amit feljegyeztél magadnak. Logikusan gondold át hogy miért is van az úgy. Remélem ez segít. Ha még felmerül kérdés, én úgyis mindig nézegetem itt a kérdéseket, írd ki vagy ide visszairod ezen a kérdésen belül. Arra is figyelj oda, ha van egy kresz kérdés, egy szó megváltoztatja az egész mondatnak az értelmét, de az írásodból ítélve ez neked biztos hogy nem fog problémát okozni ha odafigyelsz:)
2009. aug. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Nekem anyám mondta hogy úgy is megbukok és átmentem elsőre:D
2009. aug. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4%
ha a kressz ennyire nehezen megy akkor mi lesz a forgalommal????
2009. aug. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, leszedtem a gyakorlóprogramot, azon gyakorolok.
2009. aug. 11. 17:57
 8/11 anonim ***** válasza:
A forgalom nem fog változni
2009. aug. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Átmentem 72 ponttal :)

Beismerem, most már többet tanultam és magabiztosabb voltam sokkal, mint az elsőn. Főleg, hogy párom nem mondott semmi csúnyát, sőt, folyton azzal poénkodott, hogy ha részeg lesz, én fogom őt "szállítmányozni" :P

Úgyhogy pénteken SIKERÜLT! :)

2009. szept. 1. 15:52
 10/11 anonim válasza:

Áááá nem, mással még nem fordult ilyen elő, szerintem te vagy az első a világtörténelemben, aki megbukott! XD

Na de azért sírni emiatt nem kell, fel a fejjel!

2009. szept. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!