Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megtanulni kéz...

Hogyan lehet megtanulni kéz nélkül biciklizni?

Figyelt kérdés

2012. okt. 31. 18:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

De azért 20 körül próbáld szerintem :)

Egyébként elengeded a kormányt, de a kezed otthagyod a kormánytól pár mm-re, aztán próbálod nem megfogni :)

A kormány fog mozogni egy kicsit, attól ne ijedj meg, de azért csak óvatosan.

2012. nov. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Fiatal koromban szinte csak úgy közlekedtem, de azt azért hozzátenném, hogy kontrafékes biciklivel!

Amin csak kormányfék van, azon elég veszélyes sport elengedett kézzel menni!

2012. nov. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
kedves barátom. üdvözöllek a bringások klubjába. elöször is kell egy kis tapasztalat érezd a gépet alattad az utat.stb. nos ezt a legeslegkönyeb gyakorolni feltéve ha nem városba laksz. eloszor is tekerj fel egy olyan 16-25 km/h tempora de inkább legyen 20 az a biztos. és probáld meg egykézel vezetni de vigyázz itt már egy kicsit oda kell figyelni. utànna kicsit egyenesedj ki és probáld meg elengedni de elötte tekerj rà egy picit. ha ügyes vagy akk megprobálod kéz nelkul bevenni a kanyart. utánna felállva is menni fog. de ne felecsd el legnehezebb dolog megtanulni bicozni üdv: supras biciklis team
2012. nov. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
elözö vok nekem a rekord kormány fékes bicoval 82 km/h de ezt te még ne probáld ki én ugyanis 13 éve bicozok nekem az a második otthonom. xd üdv ;);)
2012. nov. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Én tudok kéz nélkül biciklizni, kanyarodni is kéz nélkül. Nem olyan nehéz, de egyensúlyt, és koncentrációt igényel! (Nagyot). Ha dől NAGYON a kormány (kivéve kanyarnál) akkor vagy fogd meg, vagy ugorj le, mert akkor leesel.

Az én biciklimen egy ilyen esés miatt tört el mind 2 fék

2016. jún. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Amúgy, ha félsz: Én is féltem elősszőr, mégis megcsináltam! Estem egy jó sokat, de megtanultam.

Persze mint ma, elestem DE EZ EZZEL JÁR!

Kb 1-2 ember van olyan, aki kéz nélküli biciklizésben nem esik el! Nekem is csak az úton, járdán megy, Hídrol fel/hídra le kanyarodni meg ilyeneket én se tudok.

2016. jún. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

De ha nem akarsz olyan sérüléseket, ami vérzik, inkább ne. De megúzhatod, ha a pedálról GYORSAN leugrasz!

Velem ma az történt, hogy jött egy autó, a Váltom igaz 7/7-en volt, de nem láttam a kocsit a fa miatt, és azt hittem hogy nincs ott semmi. Tehát volt egy ilyen "ugrató" hely az utcánkon, és én ott mentem át, amikor 2 méterre ott jött egy kocsi.. Szívrohamot kaptam, ő meg majdnem belement az árokba. Ekkor nem kéznélkül mentem!

2016. jún. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Nem nehéz lejtőn kel az elején elöszor csak gurulva ütána tekersz is és nagyon kicsit lehet kanyarodni
2018. máj. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!