Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért állított meg a rendőr...

Miért állított meg a rendőr engem?

Figyelt kérdés

Adott volt egy piros lámpa ahol megálltam, a rendőr a másik sávban állt és amikor túráztattam a motort félrehívott és elkérte a papírjaim


Az egyik ellenőrizte a papírokat, a másik körbe nézte a motort

Sportmotorom van, a hang miatt köthetett belém?

37/f


2012. okt. 31. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ellenőrizte a papírjaidat, ennyi. Sima közúti ellenőrzés, nem kötekedés.
2012. okt. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak ellenőrzött, hogy nem-e lopott a motor, meg ilyesmi.
2012. okt. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Túráztattad, ezzel felhívtad magadra a figyelmüket. Sajnos sokan jogsi nélkül állatkodva motoroznak és gondolták, hogy megnézik. Ha nem túráztatod, észre sem vettek volna.
2012. okt. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Valóban erre gondoltam én is, hogy szemet szúrtam nekik

Köszi a válaszotok

2012. okt. 31. 20:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Én autóval kanyarodtam egy kereszteződésben úgy hogy csikorgott a gumi (2-es padló, és olyan 40-el kanyarodtam). A rendőröket meg közben vettem csak észre. Nekik piros volt a lámpa. (szerencsére) Azért néztek eléggé szegénykéim. Szerintem engem is megállítottak volna. :D
2012. okt. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

ma 22:09

"Szegénykéim" azért néztek akkorát, mert ritka látvány az olyan paraszt, aki 2-esben padlóig nyomja a gázt. És így kanyarodni, az már extra parasztság.

2012. okt. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vizes volt az út, meg siettem is... (Tudom, időben kell elindulni meg pályán kéne marhulni, de felénk még fizetős pálya sincs)Bár felénk mindenre ráröppennek ami egy hangyányit is szabálytalan.
2012. okt. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40%
marhulni sehol nem kell közúton vazzeg mert másokban tehetsz kárt.
2012. nov. 2. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!