Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha megállít egy 16 éves...

Ha megállít egy 16 éves embert a rendőr hogy nincs világítás, és azt mondja a rendőr hogy fel jelentést tesz ellene akkor az illető mire / mikre számíthat? HA NEM ÍRT ALÁ SEMMILYEN PAPÍRT!

Figyelt kérdés
Azt pedig a rendőr el nézte,hogy 2 másik 13 éves gyerek ott volt vele..Ráadásul az egyiket csomagtartón vitte de a rendőr azt el nézte kivételesen..

2012. okt. 24. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha semmit nem írt alá, akkor az csak kamu, keménykedett egy kicsit.
2012. okt. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Ha semmit nem írt alá, akkor az csak kamu, keménykedett egy kicsit."


Ülj le, egyes!


Attól, hogy nem írt alá semmit, még simán feljelenthette.

2012. okt. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha feljelentett, akkor gondolom előbb-utóbb jön a levél hogy mikor kell megjelenned a rendőrségen. Mivel nem vagy 18, ezért szülői kisérettel.


(Engem a 18. szülinapom előtt másfél hónappal kaptak el gyorshajtásért, mehettem apámmal a helyi örsre beszélgetni az illetékes előadóval. Épp csak sikerült kidumálni hogy ne vegyék el a friss jogsimat... Ej, a régi szép idők...)

2012. okt. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szabálysértési feljelentés, kapsz hivatalból egy csekket, olyan tízezer körüli összegről (a pontos összeget nem tudom), vagy meg kell jelenned és elbeszélgetni az előadóval, akkor lehet kevesebb is.
2012. okt. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Csak azt mond meg, hogy falun vagy varoson vagy a városi rendőr enyhén köcsög, de faluban csak szülők kérésére vagy ha télleg eszetlenvagy akkor szól! Énis jártam úgy mentem uszodába simsonon nem égett a lampam kb 8 kmre van,de idegen rendőr csak enyit szólt este ne jarkaljak így
2012. okt. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem írsz alá semmit, azt sem tudja a rendőr bizonyítani, hogy a helyszínen voltál...a szava az ma már igencsak kevés.
2012. okt. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!