Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem jövök ki...

Mit csináljak? Nem jövök ki az oktatómmal. B kategóriásat csinálom! Már sajna 5xör buktam! Nem segít semmibe se! Nem lelkesít hanem inkább letör! Mindenkinek beállít engem hülyének! A vezetés jól ment addig míg 1,5 hónapot nem kellett kihagnom.

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Hamarabb kellett volna már oktatót váltani. Most mehetsz páv vizsgára. Ha az sikerült akkor irány egy másik oktató, nem mindegy ám.
2009. aug. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát már voltam!! Csak az a baj ha átmegyek másik oktaóhoz akkor szivatni fog! Megmondja a vizsgabiztosnak hogy ne engedjen át!
2009. aug. 11. 15:04
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem valahogy a beszólásait kellene korrigálni hogy én ne reagáljak rá semmit!
2009. aug. 11. 15:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyesmitől nem kell félni. Nem vagy köteles nála maradni. Az meg nem úgy müködik hogy megmondja a vizsgabiztosnak hogy ne engedjen át. Válassz egy nyugodt természetű szimpatikus oktatót, menj át hozzá.
2009. aug. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Már mér szívatna másik oktató. Sokan váltanak oktatót, akár iskolát is.

Inkább az valószínű, hogy meg akarná mutatni az új, hogy ő az előzőhöz képest jobban tanít, mert akkor jó hírét terjeszted, és több kuncsaftja lesz.

2009. aug. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mond neki ezt :

nem érdekel ,hogy az oktatóm vagy de még1 szer rosszat mondasz kitépem a nyelved kapsz egy kubai nyakkendőt és széttöröm az autód.

2009. aug. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben "véletlen" finoman neki mennék valaminek, hogy kicsit törjön a kocsi, de épségben maradjatok ("huupsz, de béna vagyok").


Viccen kívül nyugodtan menj át másik oktatóhoz, jobbik esetben átmehetsz egy másik iskolába, mondd el az autós iskola tulajdonosának vagy annak a személynek aki az oktotód felett áll, hogy mi a problémád, és mondd meg neki, ha nem változik a helyzet, akkor át fogsz menni másik iskolához, hidd el kapva kap majd utánad, mert ez nem vet rájuk túl jó fényt.

2009. aug. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!