Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Emiatt elkobozhatják a jogosít...

Emiatt elkobozhatják a jogosítványát?

Figyelt kérdés

Ma barátommal át kellett utaznunk a város külső részén, és amikor kiértünk belőle, akkor dugóba keveredtünk mert valami lassan haladhatott, mi szépen araszoltunk előre barátom ugyan ideges volt mert nem jártas arrafelé ahol lakom, szóval visszatérve a dugóra, egy középkorú férfi dudálgatott nekünk meg integetett kifelé az ablakból hogy miért nem haladunk, Barátom már ekkor nem bírt magával és mindenféle csúnyát mondott hogy b*ssza meg a sietős anyját, közben látszólag elindultunk, utána hírtelen megint megálltunk az előttünk lévő sor miatt de a férfi majdnem nekünk jött

Ekkor már kiszállt a barátom, és ordítozott hogy mi az isten f*szának sietsz most siessél amikor itt vagyok, felvolt húzva az ablaka a kocsin, barátom meg ütötte a kocsija tetejét hogy nyissa ki az ablakot és beszéljék meg, lehúzta az ablakot és kiderült németek voltak, szóval nem tudtak szót érteni de cirkusz az volt

Emiatt lehet probléma? Sajnos én nem mertem kiszállni

27/L


2012. nov. 5. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Elég bunkó a barátod...


Ha meg a másik kocsinak baja lett, akkor az sokba kerülhet neki.

2012. nov. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

F*szt integet meg dudál? Tipikus nagyarcú német abból a fajtából akiket utálok, ők azok akik letolnak akkor is ha 110-el mész 90es táblánál, ha meg nem tetszik valami dudál meg magyaráz, mert külföldön ő az atyaúristen.


Baj nem lesz belőle, nincs tanú, simán le lehet tagadni még ha feljelentést is tesz (nem fog). Egyébként garázdaság, maximum egy szabálysértési bírság lesz a vége, de 1% alatt van a valószínűsége.

2012. nov. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A jogosítványt nem veszik el.


Csak mellékesen ha ezt mondjuk velem játssza el a pasid biztos, hogy kap egyet a gázpisztolyból.

2012. nov. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. nov. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat

Valóban idegesítő egy ilyen türelmetlen sofőr, és ebből van a baj

Ha siet valahova, időben induljon el és inkább érjen oda 20perccel hamarabb, mint végig vergődve és még el is késik

2012. nov. 5. 19:08
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Talán nem kellene dudálgatni meg mutogatni és veszélyeztetni az embert..

Ezek a nagyarcú tipikus németek megérdemelte... Én mind a 4 kerekét kijöttem volna de ez a minimum ha meg kiszál és ugat szanaszét verném.. Az ilyennek kezét lábát eltörném de komolyan...

2012. nov. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Én mind a 4 kerekét kijöttem volna de ez a minimum ha meg kiszál és ugat szanaszét verném.. Az ilyennek kezét lábát eltörném de komolyan..."


Ez a MAGYAR KULTÙREMBER!?!?!?!?

2012. nov. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy a németekre mondjátok, hogy bunkók. Pont fordítva van - általában. A német az aki betartja a sebesség határokat akármilyen erős autó van alatta. A németek precízek és itthon is, és a saját országukban is betartják a korlátozásokat. Mert valamiért ők felfogják, hogy nem véletlenül vannak, a saját és mások biztonságát szolgálják.


Az a német rendszámú autó amelyik letol az útról akkor is ha 110-el mész országúton, az 98%-ban magyar sofőr vezeti.


Persze nyilvánvalóan a németeknél is vannak idióták, ezt nem is vitatom. Lehet, hogy pont kifogtatok egyet. Bár meglepne ha így lenne, hiszen ha nem ti okoztátok a dugót, akkor látnia kellett, hogy ti sem tudtok menni, mert előttetek is áll a sor.

Nem lehet, hogy más miatt dudált? Nem rossz a lámpátok, a féklámpátok vagy akármi?


Azt megértem, hogy a barátod ideges lett, mert elég frusztráló mikor valaki nem bír magával mögötted. De nem hiszem, hogy erre így kéne reagálnia. Hagyni kell dudálni, majd megunja mikor rájön, hogy ettől még nem tűnik el a kocsisor előle.


Amúgy szerintem is származhat ebből problémája, amennyiben az autóban anyagi kár történt. De jogsit emiatt biztos nem vesznek el, legfeljebb pénzbírság szerintem. De azt sem hiszem, hogy bármilyen kárt okozott volna a puszta kezével az autón.

2012. nov. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az autónkkal minden rendben volt
2012. nov. 7. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!